NEWS ACCEPT

Po wspaniałym powrocie  ACCEPT  Blood Of The Nations wydanym w roku 2010  ACCEPT  bardzo intensywnie zabrał się do pracy grając całą masę promocyjnych koncertów ,między czasie pracując nad kolejnym  albumem który ukazał się dokładnie dwa lata po premierze Blood Of The Nations, Stalingrad bo tak zwało się owe  dzieło okazał się równie udanym materiałem. Jak widać mimo zmian personalnych  ACCEPT nie zwolnił ani trochę tepę by  w tym roku dać swoim fanom kolejny premierowy  album zatytułowany '' Blind Rage''  Czas odliczania do premiery tego dzieła dłuży się nie miłosiernie ,ale jedno jest pewne ACCEPT na pewno nas nie zawiedzie !!!!

 

ARMAGEDON - Invisible Circle/Dead Condemnation CD 2014

 

 

Jest już dostępny na rynku w pełni profesjonalnie wydany CD legendy polskiego death metalu ARMAGEDON ,obok ''Invisible Circle''1993 jako bonus znajdzie się tu demo  91 ''Dead Condemnation''. Co prawda w roku 2004 oba materiały ukazały się jako płyta, ale był to bardzo skromnie wydany CDr ,tym razem dostaniecie w pełni profesjonalnie wydaną płytę  z 16to stronnicowym bookletem, całość materiału  została na nowo zremasterowana przez Arka "Maltę" Malczewskiego który sprawił , że te numery jeszcze bardziej was sponiewierają , totalne zniszczenie i zagłada !


Bądźcie czujni nadchodzi dzień sądu ARMAGEDON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

KREW DIABŁA

Po wakacjach wznawia swoją działalność Krew Diabła pierwszym planowanym wydawnictwem będzie debiut album NEKRON- ''Border of light and Darkness''   zawartość tego krążka to coś dla maniaków BURZUM z czasów Det som engang var/Hvis lyset tar oss

 

 

BRUTAL ASSAULT FEST #19 2014

 

Myślę,że ta wiadomość ucieszy wszystkich maniaków Black Metalu MGŁA zagra na 19# edycji BRUTAL ASSAULT FEST  robi się niszczący zestaw kapel w tym roku  Chilijski PENTAGRAM ,Ojcowie NWOBHM VENOM , nie zabrakło również przedstawicieli Teutońskiej Thrash Metalowej sceny SODOM, ponadto INQUSISTION, SATYRICON, OBITUARY, UNLEASHED ,TERRORIZER ,PUNGENT STENCH to tylko niektóre wybrane zespoły tak,że oj będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ZŁE WIEŚCI Z OBOZU HOLY DEATH

 

Mimo wcześniejszych zapowiedzi OLD TEMPLE ostatecznie odpuściło temat reedycji dwóch kultowych materiałów HOLY DEATH ‘’Triumph Of Evil ?’’i’’ Evil ‘’ Jeżeli jakiś label był by zainteresowany wydaniem tych płyt na LP lub CD piszcie na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

NEWS BRUTAL ASSAULT FEST #19 2014

 

Z dnia na dzień skład 19 edycji BRUTAL ASSAULT  rośnie w siłę , spoglądając na skład kapel które już zgłosiły chęć zagrania w tym roku w Czechach mam wrażenie,że to chyba najmocniejszy skład w historii tego festiwalu wystarczy wymienić choć by te zespoły by wiedzieć o czym mówię : Chilijski PENTAGRAM ,Ojcowie NWOBHM VENOM ,SODOM, INQUSISTION, SATYRICON, OBITUARY, UNLEASHED ,TERRORIZER ,PUNGENT STENCH  i teraz  SLAYER , a do rozpoczęcia festiwalu pozostało jeszcze kilka miesięcy tak,że  to prawdziwe zniszczenie !!!!!!!!!!!!!!!!

 

MYSTIFIER 14.06.2014

Jedyny koncert w Polsce

 

 

News z obozu Warszawskiego PSYCHOPATH

 

który planuje pod koniec czerwca  wejście do studia w celu rejestracji  trzeciej pełnowymiarowej płyty ‘’Hatred outside ‘’ owe thrash metalowe dzieło ukarze się tym razem pod flagom  Thrashing Madness . Autorem okładki do Hatred outside ‘’ będzie Marcin Biały znany już z prac dla zespołów Fortress i Terrordome  Tak,że bądźcie czujni!!!!!!!!!!!!!!


 

 

 

MYSTIFIER 25 Years of Blasphemy and War

Od pierwszego czerwca będzie dostępna na rynku  limitowana kompilacja zespołu wydana z okazji 25 lecia działalności MYSTIFIER  wydawnictwo będzie  zawierać 21 kompozycji tym sporo rarytasów ,całość pojawi się w limitowanej edycji 1000 cd w formie ekskluzywnego  digipacku A5 z plakatem

 

FALLEN TEMPLE NEWS

 

 

baa222