REPULSOR NEWS

Jeszcze przed wakacjami tego roku ukaże się debiutancki album Gdańskiego REPULSOR –Trapped In A Nightmare na którym obok kompozycji znanych wam z epki .Specjalnie z myślą o tym CD zespół przygotował kilka premierowych utworów nagranych w tym roku które zostaną dołączone do 6ciu numerów z epki ,dodatkowo na płycie znajdzie się również bonus w postaci kilku utworów Live .

 

 

Sama muzyka to doskonały bardzo energetyczny oldschool thrash metal mocno inspirowany latami 80tymi

 

 

CIEŃ - Ecce Homo

Krakowski CIEŃ ujawnił okładkę i spis kawałków na swój debiutancki album, który zatytułowano „Ecce Homo”. Za miksy oraz mastering odpowiada Dominik Burzym ze Studia 67, a za oprawę graficzną oraz sample młoda artystka Dancing Deadlips .


Tracklista:

1.Rebellion,2.Betonowe Królestwo,3.. Lustfulness,4.Slave of life,5.Umarły krzyk.,6.

6. Ecce Homo,7.. Silent March.

CIEŃ powstał w 2009r i ma na swoim koncie demo „Anti Humanity” oraz Ep. „Time Of Desolation”. W swojej muzyce łączy elementy szeroko pojętego Black Metalu z wyraźnymi wpływami klasycznego metalu, a nawet rockowej melodyki.

W chwili obecnej zespół poszukuje wydawcy dla nowego materiału jak i do nawiązania współpracy odnośnie promocji zespołu.

Próbka albumu: Lustfulness–  http://www.youtube.com/watch?v=5yD3dIAv0nE&feature=youtu.be

Kontakt:  Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Facebook: www.facebook.com/cienofficial

 

 

NEWS THE NO MADS

Znana jest już data Japońskiej edycji THE NO MADS- Lost Control materiał ukarze się nakładem Rubicon Music 19go Marca 2014 i jak to zwykle z Japońskimi wydaniami bywa płyta będzie poszerzona o  2 bonusowe tracki


 

BACKWATER

Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich maniaków klasycznego metalu

 

Po 27 latach dzielących wydanie Final Strike BACKWATER powraca trzecim album "Take Extreme Forms" wydawca tego materiału będzie Iron Shield Records To cudownie ,że taki zespół powraca do żywych  Wspierajcie ta kapelę !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ATTOMICA

 

Jest juz dostepny nowy numer INFERNAL DEATH

 

 

NIFLHEIM FEST z BORKNAGAR na czele w marcu 2014 zawita do Polski!

 

 

Jeden z najważniejszych przedstawicieli norweskiej sceny metalowej, zespół Borknagar, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 9. marca! Pod szyldem NIFLHEIM FEST 2014 - The Winter Solstice, we wrocławskim klubie Alibi, przystanek mieć będzie trasa, na której załodze Oysteina G. Bruna i Vintersorga towarzyszyć będą szwedzkie Manegarm, Ereb Altor oraz fińskie Shade Empire. Można, więc śmiało stwierdzić, że dla licznych w naszym kraju fanów pagan/folk metalu u schyłku zimy szykuje się wręcz pierwszorzędna uczta!

 

 

09.03.2014
WROCŁAW

Klub Alibi
Start: 19:00
Bilety: 79zł (przedsprzedaż) / 89zł (w dniu koncertu)


 

 

Fields of The Nephilim w Krakowie

Fields of The Nephilim + Closterkeller + Digital Angel, Kraków

 

 

 

Kiedy:
piątek, 31 styczeń, 2014
Gdzie:
Klub Studio @ Kraków, ul. Budryka 4

 

 

 

THE NO MADS 2013

 

Dużymi krokami zbliża się premiera nowego albumu   THE NO MADS- ''Lost Control''  owe dzieło ukarze się tym razem pod banderom Thrashing Madness premiera albumu planowana jest na pierwszą połowę października 2013

http://www.youtube.com/edit?ns=1&video_id=gbtL_-lLucM

Tak że trzymajcie rękę na pulsie !!!!!!!!!

 

 

„R’Lyeh’ zine” #11

CTHULHU FHTAGN!!!

 


 

 

baa222