DEATH ANGEL NEWS

Na 11go października przewidziana jest premiera  nowego  albumu DEATH ANGEL - The Dream Calls for Blood tak,że bądźcie czujni

 

GRAVE- Morbid Ascent EP 2013 Century Media

 

Nowe wydawnictwo Szwedów to 5 utworowa epka na której znalazły się dwa premierowe utwory, ponadto cover SATYRICON’-“Possessed, oraz na nowo nagrane 2 numery z demo 89 “Sexual Mutilation” i ““Reality of Life''” warto również nadmienić ,że gościnni wystąpił tu  Eric Cutler (AUTOPSY)

 

 

TOXIC HOLOCAUST- Chemistry of Consciousness' 2013

 

Zany jest już tytuł nowego albumu TOXIC HOLOCAUST- Chemistry of Consciousness' premiera tego materiału przewidziana jest na 29 październik tego roku, owy album ukarze się nakładem Relapse rec

 

Złe Wieści Oldschool Metal Maniac

 

Niestety nie udało nam się zebrać potrzebnych środków do wydania papierowej wersji #6 oldschool metal maniac dziękujemy wszystkim którzy wspierali nas w tej kampanii niestety tym razem nie udało nam się osiągnąć celu ,ale nie martwcie się #6 OMMM za jakiś czas będzie dostępny na naszej stronie WWW.oldschool-metal-maniac.com w formie darmowego PDF dodatkowo dostaniecie jeszcze sporo bonusowego stuffu który pierwotnie nie miał trafić do tego numeru ,szkoda, że nie udało się wydać tego wersji papierowej cóż myślę, że PDF to zawsze lepsze niż nic odwiedzajcie od czasu do czasu naszą stronę WWW na pewno będą pojawiać się tu czasem nowe artykuły, relacje z koncertów i wywiady .

Wszyscy Ci którzy wpłacili pre ordery na wydanie #6 OMMM prosimy o wycofanie pieniędzy ze strony ULULE (to oczywiście po zakończeniu kampanii)

 

Oldschool Metal Maniac

 

Chętnie nawiążemy współprace z wytwórniami oraz osobami fascynującymi się starym dobrym metalem.
Szukamy kontaktów z ludźmi udzielającymi się w tamtych czasach w zespołach muzycznych, przypomnijcie nam o swoim istnieniu!!!! Od dawna interesujemy się "Old schoolem", ale jest wiele zespołów do których nie dodarliśmy a są naprawdę warte przypomnienia dlatego piszcie do nas!

Na adres e-mail: oldscho Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Poszukujemy tłumaczy chętnych do współpracy

Ci którzy chcieli by wysłać materiały promocyjne do recenzji prosimy o nadsyłanie stuffu pod adres redakcji:

Oldschool Metal Maniac
c/o Leszek Wojnicz-Sianożęcki P.O.Box 399, 30-960 Kraków 1 POLAND

 

DARK ANGEL Keep It True Fest 2014

 

Jak widać nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia kiedyś  się spełniają, oto na 33lecie powstania zespołu DARK ANGEL owa legendarna formacja zagra na kolejnej edycji Keep It True Fest 2014 ,aby było ciekawiej DARK ANGEL wystąpi w składzie Don Doty- Voc, Mike Gonzalez – bass, Eric Mayer-Gu , nie dostaliśmy jeszcze oficjalnej infrakcji czy Gene Hoglan dołączy do zespołu, miejmy nadzieję ,że mimo sporego natłoku obowiązków związanych z pracą w TESTAMENT Gene Hoglan weźmie udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Nie wiemy nić również na temat dołączenia do zespołu  Jima Durkina  .Wielu z was zastanawia się czy będzie to jednorazowy zryw Bestii, czy też pełna mobilizacja grupy która  jak dotąd bez skutecznie próbowała powstać w roku 2002 i 2004. Jak mówi przysłowie do trzech razy sztuka ,wszyscy trzymamy kciuki aby tym razem DARK ANGEL powrócił na dobre .

KEEP IT TRUE XVII 2014

DARK ANGEL (USA)
(First Time in Europe with Original Singer Don Doty)
JAG PANZER (USA)
(Special Early Days Show for the first time in Europe with Joey Tafolla)
FLOTSAM & JETSAM (USA)
(Exclusive “No Place For The Deceiver” Show)
WARRIOR (USA)
LETHAL (USA)
HEXX (USA)
(special old school show)
SINNER (GER)
(Special Old School Show)
VARDIS (UK)
ATLANTEAN KODEX (GER)
PERSIAN RISK (UK)
DECEASED (USA)
IRON CROSS (USA)
MASQUE (UK)
DEEP MACHINE (UK)
NIGHT DEMON (USA)
RANGER (FIN)
IRON KINGDOM (USA)

one more coheadliner announced soon!!

25./26. April 2014
Tauberfrankenhalle Lauda-Königshofen
http://www.keep-it-true.de/, http://www.facebook.com/keepittruefestival

 

 

ZŁE WIEŚCI

Dziękujemy za wsparcie osobom, które doceniły naszą pracę. Niestety jest coraz mniej prawdziwych oldschoolowych maniaków – ale Ci którzy są, są świetni. Żyjemy w czasach w których tradycyjna prasa umiera śmiercią naturalną. Młodzież nie kupuje magazynów ani płyt. Sięga po informacje z bezdusznej sieci, która jest zaśmiecona. Czujemy że Oldschool Metal Maniac przegrywa z tym. Poniżej dowód – cała ściana niesprzedanych numerów OMMM. Dowodem jest również nasza kampania na ulule.com – dotychczas zebraliśmy tylko 10% funduszy potrzebnych na wyprodukowanie EP oraz magazynu. Mówię to z rozgoryczeniem ponieważ włożyliśmy sporo pracy i serca w naszą gazetę. Mimo to, czujemy, że nie zostało to docenione. Jeśli nie uda nam się zebrać odpowiedniej kwoty potrzebnej do wydania 6 numeru – dostaniecie go w formie elektronicznej i będzie to pożegnalny numer czasopisma.


 

Info dotyczące nr #6 Oldschool Metal Maniac Mgazine!

Wygląda na to, że nr #6 Oldschool Metal Maniac będzie pożegnalnym, niestety mimo naszego apelu, niewielu z Was postanowiło wesprzeć naszą kampanię.

Piszę to z rozgoryczeniem bo włożyliśmy w to pismo wiele serca i zaangażowania, niestety udało nam się do tej pory zebrać zaledwie 10% potrzebnych środków, a to zdecydowanie za mało by zrealizować owy projekt. Dziękuję wszystkim tym, którzy przynajmniej starali się nam pomóc by nr #6 mógł pojawić się w papierowej formie.

Pozostało już tylko 30 dni, Maniacy wszystko w waszych rękach!!!

http://www.ulule.com/metal-maniac-magazine

 

Specjalne ofety dla Metal Maniacs na naszym profilu ulule.com

Zapraszamy wszystkich Metal Maniacs do odwiedzin naszego profilu na ulule.com, gdzie w najbliższym czasie pojawi się dla Was kilka specjalnych ofert. Za pośrednictwem tego serwisu będziecie mogli zakupić wiele wspaniałych oldschoolowych t-shirtów, LP i CD, które pomogą nam w produkcji najnowszego numeru Oldschool Metal Maniac Magazine. Pamiętajcie, że to wszystko zależy tylko od Was. Na zdjęciu mały podgląd tego co mamy do zaoferowania.

 

Newsy dotyczące przedsprzedaży numeru szóstego !!

 

Hail Metal Maniacs !!

Dobre wiadomości – zebraliśmy już 10% kasy której potrzebuje żeby wyprodukować magazyny i epki!! Żeby podziękować wszystkim tym, którzy zamówili nasz nowy numer udostępniamy podgląd jednej strony wywiadu z Sarcofago. Prosimy, udostępniajcie http://www.ulule.com/metal-maniac-magazine/ innym maniakom metalu na całym świecie i pomóżcie nam zrealizować ten świetny projekt!!

 

 

baa222