MÖTLEY CRÜE

Zespół MÖTLEY CRÜE wziął udział w specjalnym wydarzeniu, które odbyło się przed Klubem Mohegan Sun Box Office w Sobotę, 18 maja 2013. Podczas sobotniego przyjęcia dedykowano MÖTLEY CRÜE specjalną płytę chodnikową z gwiazdą dla najbardziej ulubionych talentów muzycznych, wśród, których znajdują się BON JOVI, KISS, ROD STEWART, TOBY KEITH i TAYLOR SWIFT. Całe to wydarzenie poprzedził koncert  MÖTLEY CRÜE, który odbył się w Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut. W ten sposób zespół stał się 25 artystą, który trafił do alei gwiazd Mohegan Sun Arena.

Mohegan Sun Arena pragnie w ten sposób oddać hołd tym artystom, którzy w specjalny sposób przyczynili się do sukcesu Mohegan Sun w północno-wschodniej części USA.

MÖTLEY CRÜE przewodzi galerii sław przez 30 lat, w tym czasie zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami jak: całkowita sprzedaż wszystkich albumów przekroczyła 80 milionów płyt, ich albumy 7 razy zdobyły tytuł platynowej i multiplatynowej płyty, 22 rockowe hity oraz 6 singli, które znalazły się w światowym rankingu top 20 singli oraz niezliczona ilość sprzedanych biletów na koncerty i trasy koncertowe na całym świecie gdzie zespół grał dla milionów fanów. Pamiętnik, wspomnienia zespołu MÖTLEY CRÜE zatytułowane "The Dirt" znalazły się na liście bestselerów New York Times, na podstawie, których przygotowywany jest film.

 

 

VULCANO - utwór promujący nowy album Brazylijczyków do odsłuchania

Brazylijska scena znowu daje o sobie znać, przynosząc w tym roku całą masę doskonałej oldschoolowej muzyki. Jak wieści niosą legendarne VULCANO właśnie zakończyło pracę nad nowym albumem "The Man, The Key, The Beast". Na owe dzieło składa się jedenaście premierowych kompozycji energetycznego black / thrash metalu. Pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=XjsoQ5-5t_E, można odsłuchać utwór "The Devil Has Escaped From The Earth", promujący 9 album Brazylijczyków.

 

MADRE COCA / PARESTHESIC NEURODEFORMITIES / WIRELESS HELOT - 3 way split

PARESTHESIC NEURODEFORMITIES to Noise core projekt muzyków NECROBUTCHER / SRMP. Na tym wydawnictwie znalazł się ultra ciężki utwór z demo "Towel" nagranego w 1992r. WIRELESS HELOT grabluźnierczy Noise grindcore z elementami Death Metalu. Na tym wydawnictwie pojawił się materiał z pierwszego demo "Helot... of your self" nagranego w 1990r. Nagrania znajdujące się na tym wydawnictwie zostały wykorzystane za pozwoleniem muzyków. MADRE COCA, gra dziwny old schoolowy Noise core, bez zbędnych udziwnień, niszcząc dzisiejszą modną scenę! Kaseta ukaże się 29 maja za pośrednictwem Bestial Desecration Records.

 

JEX THOTH - Blood Moon Rise

Amerykańska grupa JEX THOTH potwierdziła premierę drugiego albumu zatytułowanego "Blood Moon Rise". Płyta trafi na sklepowe półki 15 czerwca za sprawą szwedzkiej I Hate Records.

Zespół mówi na temat nowego albumu następująco: "Blood Moon Rise to ewokacyjna podróż i przestrzeń transformacji, rozciągająca się od akcentów wolnych i ciężkich, przez mocne i epickie, aż po spokojne i niepokojące. Album odzwierciedla odważniejszą, bardziej ekspansywną wizję zespołu, jednak w oparciu o kluczowe elementy obecne na debiucie. Ciężki i zawiesisty w duchu Black Sabbath, ale ugotowany także z tchnieniem Pink Floyd, Amon Düül II czy Blue Öyster Cult. Psychedeliczny wywar przeklętego heavy metalu, obarczonego, indywidualnym wizjonerskim stylem."

Próbkę dźwięków prezentowanych na tym albumie można posłuchać pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=SYB2yrOPG8c&feature=player_embedded.

I Hate Records również 15 czerwca wyda 7"EP zatytułowaną "Circles". Płyta będzie zawierać dwa utwory zatytułowane "Circles" i "The Places You Walk".

Zespół będzie można zobaczyć na żywo w Polsce podczas dwóch koncertów, które odbędą się 11 czerwca w Warszawie i 12 czerwca w Krakowie.

 

KULTO MALDITO - Jódete Jesús

Bramy piekieł zostały otwarte ponownie! Nomos Dei Productions przyniesie nam bluźniercze orgie i demoniczny strach. Czciciele zła z KULTO MALDITO będą bezcześcić nasze uszy po raz kolejny! Tym razem za sprawą "Jódete Jesús", którego reedycja ukazała się 28 kwietnia. Płyta ukazała się jako A5 digipack z 11 stronicową książeczką i plakatem.

 

NIGHT DEMON - Night Demon

NIGHT DEMON to trzech muzyków pochodzących z Kalifornii. Niedawno stworzyli swój profil na portalu bandcamp.com, gdzie można odsłuchać ich EP. Zespół został również zaproszony do gry podczas europejskiego KIT Festival. "Night Demonn" to pozycja obowiązkowa dla fanów, którzy kochają stary dobry heavy metal z pod znaku N.W.O.B.H.M. Płytka pojawi się 6 sierpnia dzięki Shadow Kingdom Records, w związku z czym zapraszamy do śledzenia informacji na temat tego wydawnictwa bo warto!

 

CATACUMBA - Animus Mortis MC

Za sprawą Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. pojawiła się kasetowa edycja "Animus Mortis" brazylijskiego CATACUMBA. Kaseta black / death metalowego komando jest limitowana do 100 ręcznie numerowanych kopii. Produkcją tego materiału zajął się Adriano Scaramussa. Autorem konceptu okładki "Uncreation of Death" jest G.V.N. (muzyck CATACUMBA), natomiast Emerson Maia jest twórcą ilustracji. Na argentyński rynek taśma trafiła dzięki Metal Squad Records. Wydawcą europejskiej wersji będzie  Kampf Records.

 

GRAVE DESECRATOR / AUGRIMMER (Ger) - Bloody Deathcross

Można już nabyć najnowsze wydawnictwo portugalskiej Hellprod. Split brazylijskiego GRAVE DESECRATOR i niemieckiego AUGRIMMER został zatytułowany "Bloody Deathcross". Materiał ten pojawił się na czarnym winylu w limicie 300 kopii.

 

42 DECIBEL - Hard Rock'n'roll

Zespół 42 DECIBEL udokumentował ponad wszelką wątpliwość, że tradycyjny rock'n'roll jest uniwersalny, nie ustępuje aktualnym trendom ani geograficznym granicom. Kwartet pochodzi z Argentyny, gdzie niedawno wstrząsnął klubami w okolicach Buenos Aires. Zespół można porównać do takich kapel jak AC/DC, AIRBOURNE, THE ANSWER czy BUCKCHERRY. 42 DECIBEL wszedł do studia aby nagrać swój debiutancki album. Jak zapowiada zespół "Hard Rock'n'roll" będzie utrzymany w klimatach porywającego Rocka. Album ukaże się 24 czerwca 2013 jako CD i LP. (Niemcy: 21 czerwca 2013, USA / Kanada: 02 lipca 2013).

 

 

ENTRAILS - Raging Death

ENTRAILS powraca z trzecim pełnowymiarowym albumem! Najnowsze dzieło szwedów nosi tytuł "Raging Death". Album pojawi się w sprzedaży 10/13 maja za sprawą Metal Blade Records. Krążek pojawi się jako winyl, limitowany digipack z bonusowym CD i jako jewelcase CD. Tylko wersja winylowa i limitowany digipack będą zawierać cover MARDUK jako bonus.

Komentarz zespołu: "Raging Death to kolejny krok ENTRAILS. Ogromny smród śmieci prosto w twarz. Raging Death - tytuł albumu dopełnia jego całość, ponieważ jest to czysty, bezlitosny Death Metal!".

 

baa222