SADISTIC INTENT

SADISTIC INTENT "Reawakening Horrid Thoughts" - 10" winyl już niedługo! Znajdzie się na nim nowy materiał oraz specjalny utwór dedykowany fanom butlegów. Muzycy SADISTIC INTENT pracują również nad 12" splitem na którym znajdą się również utwory ANCIENT DEATH i PENTACLE, więcej informacji wkrótce.

 

BOLDER DAMN - Mourning

20 listopada odbyła się premiera reedycji płyty "Mourning", amerykańskiego BOLDER DAMN. Płyta trafiła do sprzedaży dzięki Schadow Kingdom Records. Album został zremasterowany natomiast książeczka wyposażona w biografię zespołu, teksty oraz stare fotografie.

 

ASSASSIN - Chaos and Live Shots DVD

Muzycy ASSASSIN przedstawiają pierwsze w swojej karierze DVD zatytułowane "Chaos and Live Shots". Premiera DVD przewidziana jest na 26 listopada. Wydawcą będzie niemiecka SPV. DVD zawiera 2 płyty digipack, 40 stronicową książeczkę i kupon do udziału w konkursie w którym można wygrać gitarę basową FERNANDES Tremor.

DVD1:
Wywiady z wieloma artystami i przedstawicielami niemieckiej i międzynarodowej sceny Thrash Metalowej m. in. Tom Angelripper (SODOM), Harris Johns (Kultowy producent) i wielu innych. + informacje związane z funkcjonowaniem zespołu poza sceną.

DVD2:
Koncert ASSASSIN z Osaki w 2010r. + ekstra 5 bonusowych utworów.

 

AUGRIMMER (Ger) / GRAVE DESECRATOR - Bloody Deathcross

Wkrótce pojawi się wspólne wydawnictwo niemieckiego AUGRIMMER i brazylijskiego GRAVE DESECRATOR. Antychrześcijańska masakra zatytułowana "Bloody Deathcross" pojawi się na 7"EP. Czarny winyl będzie limitowany do 300 kopii. Produkcją tego splitu zajmie się portugalska Hellprod.

 

PAGAN ALTAR - Lords of Hypocrisy

Za sprawą Shadow Kingdom Records pojawi się reedycja drugiego albumu brytyjskiego PAGAN ALTAR. Premiera "Lords of Hipocrisy" przewidziana jest na styczeń 2013r. Jednak już teraz można ją nabyć w przedsprzedaży pod tym linkiem: http://shadowkingdomrecords.com/store.php. Reedycja została cyfrowo zremasterowana i dodatkowo wyposażona w książeczkę z biografią i zdjęciami zespołu.

 

DESTRUCTION - Carnivore wideoklip

Muzycy DESTRUCTION z dumą prezentują oficjalny wideoklip do utworu "Carnivore" z nadchodzącej płyty. Teledysk został wyprodukowany przez polskie Mania Studio. A oto w jaki sposób komentuje teledysk wokalista DESTRUCTION - Schmier: "Przybywajcie do naszego małego horroru. Jesteśmy bardzo dumni, że w końcu możemy Wam przedstawić Rzeźnika w tym przerażającym klipie do nowego utworu "Carnivore". Mogę obiecać Wam kilka strasznych chwil i dreszcze ze szczyptą autoironii! Wiemy, że piosenka wzbudzi różne reakcje ze sceny bo to nie jest typowy utwór zniszczenia, ale potrzebowaliśmy atmosferycznego i porywającego utworu by przedstawienie Szalonego Rzeźnika pokazać w sposób najbardziej intensywny. Nie martwcie się, będzie dużo szybkości i brutalnego thrash!" Teledysk do obejrzenia pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=sc5rWOuxITY

 

THOR - Thunderstryke

Król Muskularnego Rocka powrócił! Fani Hard Rocka i Metalu wiedzą dobrze, że THOR to nie tylko super bohater z komiksów Marvela, ale także kanadyjski wokalista, performer i kulturysta. Jon Mikl Thor - jak również występujący pod tą nazwą - ma imponującą dyskografię, która zawiera kilka albumów (w tym legendarny "Only The Strong" LP z 1985, lub jego klasyczny debiut Rock "Keep The Dogs Away" z 1977) , single, różne składanki i specjalne wydawnictwa. THOR powraca z nowym albumem, który zawiera zarówno nowe, jak i stare, ale niewydane, prze aranżowane utwory z lat 70. i 80. Utwory takie jak "Der Thunderstryker", "Ceremony Of The Godz", "Man Megaton", "Metal Warriors" na pewno zostaną dobrze przyjęte przez wszystkich fanów klasycznego i niepowtarzalnego stylu THOR. Płyta ujrzy światło dziennie za sprawą Rock Saviour Records, natomiast dystrybucją zajmie się Iron Pegasus Records.

 

METALUCIFER - Bulldozing It True

Jeżeli poważnie myślisz o heavy metalu, to nie musimy Ci przedstawiać METALUCIFER. Zespół powstał w 1995 jako poboczny projekt Gezol - muzyka legendarnej japońskiej grupy Black Metalowej SABBAT, ale szybko zyskał niezwykłą sławę i szacunek na podziemnej scenie Heavy Metalowej. Ich albumy takie jak: "Heavy Metal Drill", "Heavy Metal Chainsaw" i "Heavy Metal Bulldozer" mają już status kultowych, a ich utwór "Heavy Metal Hunter" stał się nieoficjalnym hymnem wszystkich kolekcjonerów na całym świecie. "Bulldozing It True" został nagrany na żywo podczas Keep It True Festival, METALUCIFER ma w swoim składzie ex członków SABBAT, DESASTER, GORGON, MIDNIGHT RIDER i METAL INQUISITOR. DVD zawiera dodatkowo bonusowe nagrania z prób, klipy z innych występów, itp.

Album będzie dostępny w formatach DVD + LP oraz DVD + CD.

http://www.iron-pegasus.com

 

 

DESTRUCTION - Spiritual Genocide

Niemiecka legenda Thrash Metalu powraca! Nowa płyta DESTRUCTION, zatytułowana "Spiritual Genocide" pojawi się 23 listopada za sprawą Nuclear Blast. Jak donosi zespół: Gdy dźwięki DESTRUCTION znów znajdą się w natarciu, nie będzie możliwości na ucieczkę z piekła. Nie ma znaczenia jak szybko będziesz biegł, Szalony Rzeźnik i tak Cię dorwie! Pod tym linkiem - http://www.nuclearblast.de/destruction, można odsłuchać utwór "Cyanide" z nadchodzącego krążka.

 

SPIRITUAL BEGGARS

Po nagraniu ostatniego, siódmego albumu "Return to Zero" w 2010, szwedzcy heavy metalowcy ze SPIRITUAL BEGGARS wracają do gry. Obecnie pracują nad nowym studyjnym albumem, który ma się ukazać wiosną 2013r. za sprawą IsideOut Music. SPIRITUAL BEGGARS zapraszają na Roadburn Festival Afterburner, który odbędzie się w niedzielę, 21-wszego Kwietnia 2013 w Tilburg, Holandia.

 

baa222