DESTRUCTION - Spiritual Genocide

Niemiecka legenda Thrash Metalu powraca! Nowa płyta DESTRUCTION, zatytułowana "Spiritual Genocide" pojawi się 23 listopada za sprawą Nuclear Blast. Jak donosi zespół: Gdy dźwięki DESTRUCTION znów znajdą się w natarciu, nie będzie możliwości na ucieczkę z piekła. Nie ma znaczenia jak szybko będziesz biegł, Szalony Rzeźnik i tak Cię dorwie! Pod tym linkiem - http://www.nuclearblast.de/destruction, można odsłuchać utwór "Cyanide" z nadchodzącego krążka.

 

SPIRITUAL BEGGARS

Po nagraniu ostatniego, siódmego albumu "Return to Zero" w 2010, szwedzcy heavy metalowcy ze SPIRITUAL BEGGARS wracają do gry. Obecnie pracują nad nowym studyjnym albumem, który ma się ukazać wiosną 2013r. za sprawą IsideOut Music. SPIRITUAL BEGGARS zapraszają na Roadburn Festival Afterburner, który odbędzie się w niedzielę, 21-wszego Kwietnia 2013 w Tilburg, Holandia.

 

EMANES METAL RECORDS

INFINITE TRANSLATION "MASKED REALITY".
INFINITE TRANSLATION
zapoczątkowali swoją Thrash Metalową krucjatę w 2004 roku, zespół założyli Maniac Max i Fish Killer. O ile na początku zespół czerpał zarówno z klasycznego heavy metalu i thrash metalu tak debiutancki album przyniósł dawkę czystego thrash metalowego szaleństwa. Zespół inspiruje się takimi klasykami jak RAZOR i SACRIFICE, EXODUS, lub wczesna SEPULTURA. Teraz Panowie uderzają z powrotem! Ich drugi album nosi tytuł "Masked Reality" i został wydany 29 września 2012 roku, przez Emanes Metal Rec.

OMISSION "PIONEERS OF THE STORM".
"Pioneers Of The Storm" to trzeci studyjny album OMISSION. Zespół ten to jeden z najbardziej aktywnych hiszpańskich podziemnych Thrash / Speed Metalowych aktów. Album ten to pierwsze wydawnictwo, które ujrzy światło dzienne za sprawą francuskiego Emanes Metal Rec. Płyta zawiera 10 utworów utrzymanych w klimatach tradycyjnego, obskurnego, grania inspirowanego latami 80-tymi i takimi zespołami jak: KREATOR, DESTRUCTION, SARCOFAGO czy SLAYER. OMISSION to zespół, który nie kopiuje nikogo i wie co robi. Jeśli pojęcia takie jak: skóra, pas z nabojami, ćwieki czy machanie głową są w twoim codziennym słownictwie, to musisz sprawdzić tych wojowników pentagramu. Piekło nie czeka!

THRUSTOR "ABYSMAL FEAR".
"Abysmal Fear" jest nową masywną produkcją podziemnych legend braci Phli'a i Tony'ego Sardo (SCEPTRE, SARDO), a jej jedynym celem wydaje się być: uwolnienie nowej niezwykle brutalnej ery w Thrash Metalu. Braciom towarzyszy weteran perkusji Tomasz Pilasiewicz. "Abysmal Fear" obejmuje silnie zakorzenione zasady, które były zawsze widoczne z SCEPTRE, SARDO i THRUSTOR. Bracia Phil i Tony kontynuują swój styl pisania, wykonywania i produkcji metalu, który jest bezkompromisowy, ciężki, niewątpliwie brutalny. "Abysmal Fear" to dowód na to, że są oddani metalowi!
 

UGANGA

Jak donosi brazylijska UGANGA zespół cały czas pracuje nad nowym studyjnym krążkiem, który będzie nosił tytuł "Opressor". Rejestracja tego albumu przewidziana jest na styczeń 2013. Wszyscy Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć do tej pory ekipy Jokera na koncercie mogą to jeszcze zrobić bo zespół planuje 10 listopada jeszcze jeden koncert w tym roku. Zespół wystąpi u boku KRISIUN, VULCANO, CORPSE GRINDER, Ci których nie stać na wycieczkę do słoneczniej Brazylii mogą zadowolić się koncertowym albumem, który ukazał się w tym roku.

 

 

GRAVE DESECRATOR

Rumuńska Sun & Moon Records wyda "Unblessed Bootleg - Live in Bressuire - France". To okrutne nagranie zostało zarejestrowane podczas ostatniej europejskiej trasy zespołu, która miała miejsce na początku 2012 roku we Francji. Cały set zapisany na tym wydawnictwie to surowe dźwięki! Nie jest to materiał dla osób, które są zainteresowane czyściutkim dźwiękiem studyjnym ... po prostu żywe ZŁO! W przyszłym roku za sprawą Demonhood Prod. z Norwegii pojawi się winyl, natomiast portugalska Helldprod Rec. zajmie się limitowaną do 333 sztuk kasetą! Prawdopodobnie jeszcze w tym roku pojawi się split 7EP GRAVE DESECRATOR / AURGRIMMER (Niemcy).

www.gravedesecrator.com

 

TERRORDOME/DEKAPITED


Już 1 listopada premiera najnowszego oldschoolowego wydawnictwa zainicjowanego przez polski TERRORDOME oraz chilijski DEKAPITED, a wydanego pod szyldem krakowskiej THRASHING MADNESS RECORDS.

Wydawnictwo to nic innego jak połączenie szybkiego i brutalnego thrash metalu dwóch mocarzy reprezentujących thrash metal na odległych od siebie kontynentach! 22 minuty jakie serwują TERRORDOME oraz DEKAPITED to porcja świeżego, soczystego kawałka mięcha w postaci 9 ultraszybkich, piekielnie bezlitosnych numerów utrzymanej w starej szkole SLAYER, VIO-LENCE, DARK ANGEL! Płyta dostępna na CD w plastikowym jewel case z kolorową wkładką.

 

DECAYED Darkness Over Germany - Live 2000

Jest już dostępne na rynku koncertowe DVD Portugalskiego DECAYED Znajdziecie na tym wydawnictwie 8 Infernalnych hymnów ku chwale mrocznych sił natury.

DVD jest  zapisem koncertu  który odbył się w roku 2000 w Germanii

tracklista:  Darkness Over Germany - Live 2000:

1. Sacrificial Rites, 2. Pagan Winds Return, 3. Darkness Falls, 4. Rise At Dusk, 5. Land Of Eternal Torment, 6. Behold The Wrath, 7. Into The Crypts Of Rays/ Call From The Grave/ Witching Hour, 8. Fuck Your God!

 

 

HERETIC "A time of Crisis"

HERETIC wraca po 24 latach przerwy. Nowy album "A time of Crisis" jest już dostępny! Płyta została dobrze przyjęta przez prasę i fanów. Finalnie muzycy pokazali, że nadal są w formie. Muzyka zawarta na tym albumie jest solidna i klasyczna, bez jakichkolwiek modnych eksperymentów – idealne połączenie Power i Thrash Metalu. Płyta utrzymana w Amerykańskim stylu. Niektórzy mówią, że zespół idealnie odnalazł się po przerwie, która trwała od '88, nawet jeżeli nagranie i brzmienie jest utrzymane w dzisiejszych standardach.

http://metal-on-metal.com

 

VICIOUS RUMORS "LIVE You to Death"

Amerykańska legenda, VICIOUS RUMORS powraca z nowym koncertowym CD o nazwie "LIVE You to Death". Koncertowa siła zespołu została uchwycona na CD. W 2011 roku zespół szturmował europejskie sceny wraz z wysoko cenionym "Razorback Killers". Zespół zagrał 92 koncerty w ciągu 12 miesięcy! Album ten został nagrany w grudniu ubiegłego roku podczas europejskiej trasy z HAMMERFALL. Zawiera on 11 utworów, 9 klasyków i 2 wyjątkowe nagrania studyjne "Sign of the Southern Cross"  BLACK SABBATH i "Running Wild" JUDAS PRIEST.

Nagraniem zajął się Pontus Norgren z HAMMERFALL, miksem Juana Urteaga a produkcją Geoff Thorpe. Live zostanie wydany przez SPV / Steamhammer w Niemczech 23 listopada, 26 listopada w Europa natomiast w USA 27 listopada!

 

SARCOFAGO - Decade of Decay na vinylu

"Decade Of Decay" SARCOFAGO w wersji winylowej już w sprzedaży. Jest to oficjalne wydawnictwo zespołu, które po raz pierwszy ukazało się na winylu. Podwójne wydawnictwo zawiera kawałki z następujących płyt SARCOFAGO: "INRI", "Rotting", "The Laws Of Scourge" i "Hate". Zawiera również hymny z następujących dem: "Satanic Lust", "The Black Vomit" i "Christ's Death". Album ten po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1996 roku. Krążek prezentuje się niesamowicie we wspaniałej obwolucie typu gatefold zawierającej dwa panele o wymiarach 12 x 24 z wieloma bardzo starymi zdjęciami SARCOFAGO.
Wydawnictwo to tworzą:
- okładka typu gatefold
- jednostronny plakat "Decade Of Decay" o wymiarach 12 x 24 wykonany techniką kolażu przez Wagnera Antichrista
- dwustronna kolorowa wkładka typu gatefold o wymiarach 12 x 24 zawierająca informacje o albumie oraz stare zdjęcia z różnych okresów działalności zespołu
- ponad godzina bluźnierstwa SARCOFAGO! - dostępne na podwójnym czarnym i limitowanym półprzezroczystym fioletowym winylu.

http://greyhazerecords.com

 

baa222