MANILLA ROAD - Mysterium

19 lutego 2013r. ukaże się następca "Playground of the Damned", jednak wcześniej będzie można nabyć CD za sprawą Schadow Kingdom Records. Nowy album MANILLA ROAD nosi tytuł "Mysterium". Jak donosi zespół, szesnaste uderzenie MANILLA ROAD posiada bardziej klasyczne brzmienie. Muzycy uważają, że produkcja na tym albumie jest zdecydowanie inna niż wszystko to, co zrobili do tej pory.

 

ALPHA TIGER - Beneath The Surface

Niemiecki ALPHA TIGER to potężna dawka Heavy / Speed Metalu inspirowana starym FATES WARNING, CRIMSON GLORY, wczesnym HELLOWEEN, IRON MAIDEN czy QUEENSRYCHE. Drugi album zespołu "Beneath The Surface" ukaże się 28 stycznia 2013r. za sprawą Century Media.

 

THE SWORD - Apocryphon

Amerykański THE SWORD znowu daje o sobie znać kolejnym czwartym pełnowymiarowym albumem "Apocryphon". Nowy album został zrealizowany w Magpie Cage Studios w Baltimore, Maryland, wydawcą tej płyty został Razor & Tie  Records, "Apocryphon" to pierwszy album zrealizowany bez udziału Trivett Wingo.

 

YEAR OF THE GOAT - Angels Necropolis

Ta wiadomość ucieszy wszystkich maniaków Evil Rocka. Od 7go grudnia Ván Records zapowiada premierę kolejnego albumu Szwedzkiego YEAR OF THE GOAT - Angels Necropolis, owe arcydzieło ukarze się na dwóch nośnikach CD i LP. www.van-records.de, http://www.facebook.com/yearofthegoat.

 

SADISTIC INTENT

SADISTIC INTENT "Reawakening Horrid Thoughts" - 10" winyl już niedługo! Znajdzie się na nim nowy materiał oraz specjalny utwór dedykowany fanom butlegów. Muzycy SADISTIC INTENT pracują również nad 12" splitem na którym znajdą się również utwory ANCIENT DEATH i PENTACLE, więcej informacji wkrótce.

 

BOLDER DAMN - Mourning

20 listopada odbyła się premiera reedycji płyty "Mourning", amerykańskiego BOLDER DAMN. Płyta trafiła do sprzedaży dzięki Schadow Kingdom Records. Album został zremasterowany natomiast książeczka wyposażona w biografię zespołu, teksty oraz stare fotografie.

 

ASSASSIN - Chaos and Live Shots DVD

Muzycy ASSASSIN przedstawiają pierwsze w swojej karierze DVD zatytułowane "Chaos and Live Shots". Premiera DVD przewidziana jest na 26 listopada. Wydawcą będzie niemiecka SPV. DVD zawiera 2 płyty digipack, 40 stronicową książeczkę i kupon do udziału w konkursie w którym można wygrać gitarę basową FERNANDES Tremor.

DVD1:
Wywiady z wieloma artystami i przedstawicielami niemieckiej i międzynarodowej sceny Thrash Metalowej m. in. Tom Angelripper (SODOM), Harris Johns (Kultowy producent) i wielu innych. + informacje związane z funkcjonowaniem zespołu poza sceną.

DVD2:
Koncert ASSASSIN z Osaki w 2010r. + ekstra 5 bonusowych utworów.

 

AUGRIMMER (Ger) / GRAVE DESECRATOR - Bloody Deathcross

Wkrótce pojawi się wspólne wydawnictwo niemieckiego AUGRIMMER i brazylijskiego GRAVE DESECRATOR. Antychrześcijańska masakra zatytułowana "Bloody Deathcross" pojawi się na 7"EP. Czarny winyl będzie limitowany do 300 kopii. Produkcją tego splitu zajmie się portugalska Hellprod.

 

PAGAN ALTAR - Lords of Hypocrisy

Za sprawą Shadow Kingdom Records pojawi się reedycja drugiego albumu brytyjskiego PAGAN ALTAR. Premiera "Lords of Hipocrisy" przewidziana jest na styczeń 2013r. Jednak już teraz można ją nabyć w przedsprzedaży pod tym linkiem: http://shadowkingdomrecords.com/store.php. Reedycja została cyfrowo zremasterowana i dodatkowo wyposażona w książeczkę z biografią i zdjęciami zespołu.

 

DESTRUCTION - Carnivore wideoklip

Muzycy DESTRUCTION z dumą prezentują oficjalny wideoklip do utworu "Carnivore" z nadchodzącej płyty. Teledysk został wyprodukowany przez polskie Mania Studio. A oto w jaki sposób komentuje teledysk wokalista DESTRUCTION - Schmier: "Przybywajcie do naszego małego horroru. Jesteśmy bardzo dumni, że w końcu możemy Wam przedstawić Rzeźnika w tym przerażającym klipie do nowego utworu "Carnivore". Mogę obiecać Wam kilka strasznych chwil i dreszcze ze szczyptą autoironii! Wiemy, że piosenka wzbudzi różne reakcje ze sceny bo to nie jest typowy utwór zniszczenia, ale potrzebowaliśmy atmosferycznego i porywającego utworu by przedstawienie Szalonego Rzeźnika pokazać w sposób najbardziej intensywny. Nie martwcie się, będzie dużo szybkości i brutalnego thrash!" Teledysk do obejrzenia pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=sc5rWOuxITY

 

baa222