MASSACRE - Condemned To The Shadows ep7 2012

 

Podejrzewam, że ta wiadomość ucieszy wielu maniaków oldschool death metalu  Florydzka MASSACRE po 16tu latach niebytu powraca do życia dając o sobie znać dwoma premierowymi kompozycjami, które trafiły na winylową ep7, która ukazała się w kilku limitowanych  wersjach na czarnym i żółtym winylu. Możecie to nabyć jedynie za pośrednictwem CENTURY MEDIA, a na przeźroczystym winylu jest to dostępne jedynie za pośrednictwem Europejskiego oddziału NUCLEAR BLAST, żeby było ciekawiej żadna z wyżej  wymienionych wytwórni  nie jest wydawcą tego materiału, tym razem ten zaszczyt przypadł EMI Rec. Po przesłuchaniu  zabójczej zawartości tego materiału powiem jedno Panowie wracają w wielkim stylu, "Condemned To The Shadows" to zapowiedz pełnowymiarowego albumu, który może okazać się jednym z ważniejszych wydarzeń w tym roku, nowe kompozycje w bardzo wyraźny sposób nawiązują stylistycznie do ich debiut albumu "From Beyond" z roku 91go, Życzył bym sobie więcej takich powrotów, ta muzyka wręcz poraża silą!!! Na koniec podam jeszcze obecny skład zespołu: obok Ricka Rozz-Gu oraz Terry Butlera- Bass tym razem wspierają zespół Mike Mazzonetto-drums i bardzo dobrze radzący sobie w roli wokalisty Edwin Webb.

Nie przegapcie tej pozycji !!!!

 

TOXIC WASTE

Od 12go czerwca jest już dostępny długo zapowiadany "TOXIC WASTE” split 12” Municipal Waste/Toxic Holocaust! Na owym wydawnictwie znalazły się po dwa nowe numery wyżej wymienionych zespołów. Strona Municipal Waste: Trapped In The Sites i Mourning Sex, str. Toxic Holocaust: We Bring Em Hell oraz Aktar’ed States. Owa perełka ukazała się nakładem Tankcrimes Rec. w kilku limitowanych wersjach na kolorowych winylach oraz pictures LP, autorem okładki jest tym razem Andriej Bouzikov znany min z prac dla Cannibal Corpse. Ci którzy jeszcze nie nabyli tego splitu lepiej niech się pośpieszą bo nakład znika w przerażającym tempie!!!

 

OVER KILL w Mega Clubie 14.10

 

OVER KILL!Uwaga, uwaga! 
Już 14 października tego roku w katowickim "Mega Clubie" prawdziwe metalowe święto. 
Na pojedyńczym koncercie w naszym kraju wystąpi thrash metalowa legenda...

- OVER KILL!

Ma sie rozumieć obecność obowiązkowa! Oj będzie się działo :)


Zainteresowanych odsyłamy na stronę klubu: http://www.megaclub.pl/

 

KISS

Nowy singiel Kiss,"Hell or Hallelujah", promujący płytę "Monster", jest już ogólnie dostępny, wraz z oficjalnym lyric-video. Do obadania poniżej wraz z okładką (która niestety  wygląda, jak okładka do pirackiej składanki z 10 wersjami "I Was Made for Loving You"...). Sam numer daje radę, także panie Simmons, dupa w troki i dawać płytę proszę :)

Singiel: http://youtu.be/s9bsasfyESs

 

Bardzo złe wieści z obozu RAZOR

Bardzo złe wieści z obozu kanadyjskich bogów thrash metalu RAZOR... Dave Carlo ma raka jamy ustnej 2giego stopnia :(

Sam Dave zapewnia fanów, że tak łatwo się nie da za wygraną i będzie walczył z rakiem całą determinacją! Życzymy mu z całego serca by ta walka zakończyła się powrotem do zdrowia!

 

DEAD CAN DANCE powraca do Polski

15go października w Sali Kongresowej w Warszawie będziemy światkami nie lada wydarzenia, po prawie 7 letniej przerwie odwiedzi nasz kraj legendarna formacja DEAD CAN DANCE. Jest to druga wizyta tego wielkiego zespołu w naszym kraju. Warszawski koncert jest częścią światowej trasy promującej nowy album zespołu „Anastasia", którego premiera zapowiadana jest na 13 sierpnia 2012 roku, na oficjalnej stronie DEAD CAN DANCE http://deadcandance.com/ zespół udostępnił do przesłuchania swój nowy singiel promujący wyżej wymieniony album, warto również nadmienić, że owe arcydzieło ukaże się tym razem w kilku formatach: dwu płytowym winylu, standardowym digipacku, digibooku oraz w formie plików zapisanych na zmyślnym pendrive.

 

 

KISS

Kiss pojechali z tematem na całego! Rock’n’rollowi herosi właśnie wydali książkę pt. "Kiss Monster". Cała rzecz mierzy... 90cm wysokości i 30cm szerokości, wypełnionych po brzegi niepublikowanymi fotografiami formatu boiska, szczegółową historią zespołu, całość powleczona w twardą, obitą czarną skórą okładkę z tłoczonym srebrnym logo. Dodatkowo wyszedł ściśle limitowany rzut księgi z 10 różnymi flagami narodowymi na okładkach. Jeśli akurat macie wolne 4250$, zapraszamy na www.kissmonsterbook.com! Trailer "Monster": http://youtu.be/8wDai2xoXxM

 

SODOM

Wydany niedawno przez SPV limitowany do 3000 egzemplarzy box Sodom, "30 Years Sodomized: 1982-2012" osiągnął 54. Pozycję na niemieckich listach sprzedaży. W skałd boxu wchodzą:

- Podwójny LP z oficjalny bootleg "Official Bootleg – The Witchhunter Decade" na czerwonym splatter winylu
- CD "Official Bootleg – The Witchhunter Decade"
- Podwójny CD "Thirty Years War", czyli the best of... skompilowany przez Toma Angelrippera
- Plakat z okazji 30-lecia Sodom
- Pocztówka
- Naklejka
- 32-stronnicowa książeczka w formacie LP, zawierająca historię zespołu, niepublikowane fotografie i opis dyskografii
- Kartonowy pulpit w rozmiarze 35x35 cm

 

EXODUS - 16.07.2012!

EXODUS - koncert!

16go lipca w Warszawskiej Progresji odbędzie się jedyny koncert w Polsce ostatnio dość często odwiedzającego nasz kraj (co cieszy) EXODUS tym razem suportem dla ekipy Gary Holta będzie doskonała Grecka thrash metalowa formacja SUICIDAL ANGELS!
Więcej szukajcie na stronie klubu: http://progresja.com/

 

Nuclear Blast Records

Na 27-go lipca Nuclear Blast Records zapowiada premierę nowego albumu TESTAMENT "Dark Roots Of Earth". W sieci można posłuchać nowego kawałka promującego ten album, czyli bezlitosnego "True American Hate". "Dark Roots of the Earth" zostało nagrane z udziałem samego Gene'a "The Atomic Clock" Hoglana w roli perkusisty.

True American Hate:
http://youtu.be/DtP6Brv6CCM

na ten sam dzień przewidziana jest również premiera TANKARD "A Girl Called Cerveza".

 

 

baa222