TERRORDOME/DEKAPITED


Już 1 listopada premiera najnowszego oldschoolowego wydawnictwa zainicjowanego przez polski TERRORDOME oraz chilijski DEKAPITED, a wydanego pod szyldem krakowskiej THRASHING MADNESS RECORDS.

Wydawnictwo to nic innego jak połączenie szybkiego i brutalnego thrash metalu dwóch mocarzy reprezentujących thrash metal na odległych od siebie kontynentach! 22 minuty jakie serwują TERRORDOME oraz DEKAPITED to porcja świeżego, soczystego kawałka mięcha w postaci 9 ultraszybkich, piekielnie bezlitosnych numerów utrzymanej w starej szkole SLAYER, VIO-LENCE, DARK ANGEL! Płyta dostępna na CD w plastikowym jewel case z kolorową wkładką.

 

DECAYED Darkness Over Germany - Live 2000

Jest już dostępne na rynku koncertowe DVD Portugalskiego DECAYED Znajdziecie na tym wydawnictwie 8 Infernalnych hymnów ku chwale mrocznych sił natury.

DVD jest  zapisem koncertu  który odbył się w roku 2000 w Germanii

tracklista:  Darkness Over Germany - Live 2000:

1. Sacrificial Rites, 2. Pagan Winds Return, 3. Darkness Falls, 4. Rise At Dusk, 5. Land Of Eternal Torment, 6. Behold The Wrath, 7. Into The Crypts Of Rays/ Call From The Grave/ Witching Hour, 8. Fuck Your God!

 

 

HERETIC "A time of Crisis"

HERETIC wraca po 24 latach przerwy. Nowy album "A time of Crisis" jest już dostępny! Płyta została dobrze przyjęta przez prasę i fanów. Finalnie muzycy pokazali, że nadal są w formie. Muzyka zawarta na tym albumie jest solidna i klasyczna, bez jakichkolwiek modnych eksperymentów – idealne połączenie Power i Thrash Metalu. Płyta utrzymana w Amerykańskim stylu. Niektórzy mówią, że zespół idealnie odnalazł się po przerwie, która trwała od '88, nawet jeżeli nagranie i brzmienie jest utrzymane w dzisiejszych standardach.

http://metal-on-metal.com

 

VICIOUS RUMORS "LIVE You to Death"

Amerykańska legenda, VICIOUS RUMORS powraca z nowym koncertowym CD o nazwie "LIVE You to Death". Koncertowa siła zespołu została uchwycona na CD. W 2011 roku zespół szturmował europejskie sceny wraz z wysoko cenionym "Razorback Killers". Zespół zagrał 92 koncerty w ciągu 12 miesięcy! Album ten został nagrany w grudniu ubiegłego roku podczas europejskiej trasy z HAMMERFALL. Zawiera on 11 utworów, 9 klasyków i 2 wyjątkowe nagrania studyjne "Sign of the Southern Cross"  BLACK SABBATH i "Running Wild" JUDAS PRIEST.

Nagraniem zajął się Pontus Norgren z HAMMERFALL, miksem Juana Urteaga a produkcją Geoff Thorpe. Live zostanie wydany przez SPV / Steamhammer w Niemczech 23 listopada, 26 listopada w Europa natomiast w USA 27 listopada!

 

SARCOFAGO - Decade of Decay na vinylu

"Decade Of Decay" SARCOFAGO w wersji winylowej już w sprzedaży. Jest to oficjalne wydawnictwo zespołu, które po raz pierwszy ukazało się na winylu. Podwójne wydawnictwo zawiera kawałki z następujących płyt SARCOFAGO: "INRI", "Rotting", "The Laws Of Scourge" i "Hate". Zawiera również hymny z następujących dem: "Satanic Lust", "The Black Vomit" i "Christ's Death". Album ten po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1996 roku. Krążek prezentuje się niesamowicie we wspaniałej obwolucie typu gatefold zawierającej dwa panele o wymiarach 12 x 24 z wieloma bardzo starymi zdjęciami SARCOFAGO.
Wydawnictwo to tworzą:
- okładka typu gatefold
- jednostronny plakat "Decade Of Decay" o wymiarach 12 x 24 wykonany techniką kolażu przez Wagnera Antichrista
- dwustronna kolorowa wkładka typu gatefold o wymiarach 12 x 24 zawierająca informacje o albumie oraz stare zdjęcia z różnych okresów działalności zespołu
- ponad godzina bluźnierstwa SARCOFAGO! - dostępne na podwójnym czarnym i limitowanym półprzezroczystym fioletowym winylu.

http://greyhazerecords.com

 

INCUBUS (USA) - God Died On His Knees

Klasyczne Black Death Metalowe dzieło wszech czasów
Jedno z najbrutalniej piratowanych wydawnictw w historii
Jedna z najbrutalniej piratowanych koszulek w historii

znowu OFICJALNIE dostępne

Olbrzymi składany digipak + plakat, jak również oficjalne koszulki!
Tym razem to wydawnictwo zawiera pełen materiał INCUBUS z dema "God Died On His Knees" z 1987 roku, w tym teksty, plus rzadkie zdjęcia i rozbudowane notki legendarnego perkusisty INCUBUS, Mike'a Browninga (AFTER DEATH, NOCTURNUS, MORBID ANGEL, ACHERON, itd.). Materiał ten został zremasterowany w DM6 Studio (Chile) dla osiągnięcia najwyższego bluźnierczego zachwytu.
To wydawnictwo to również pośmiertny hołd dla założyciela INCUBUS (byłego członka MORBID ANGEL) - Sterlinga Von Scarborough (R.I.P.)
Sprzedajcie swoje stare gówniane pirackie egzemplarze komuś innemu i zdobądźcie to oficjalne dzieło.
Koszulki posiadają srebrny nadruk i są to markowe ubrania firmy Yazbek wykonane w 100% z bawełny.
Dostępne rozmiary: S, M, L, XL

http://proselytism.bandcamp.com

 

Książka pt. "Jaskinia Hałasu"

25 września premiera książki pt. "Jaskinia Hałasu" – autorstwa Wojciecha Lisa i Tomasza Godlewskiego. To pierwsza w Polsce publikacja na temat rodzimej, podziemnej sceny metalowej. Wydawcą "Jaskini hałasu" jest poznańskie Wydawnictwo Kagra. Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.kagra.com.pl/?p=productsMore&iProduct=63

 

NECROVOMIT - Intense Mutilation / Black Cross

Nowe wydawnictwo NECROVOMIT już w sprzedaży!!!!!! Kultowy brazylijski zespół lat 80-ych. Materiały z old schoolowego brazylijskiego necro undergroundu. Demówki z 1988 i 1989 roku. 7 hymnów z dwóch demówek/kaset NECROVOMIT! Krążek zawiera również demo/kasetę "Chaos And Wickedness" EVOKED DAMNATION (projekt będący kontynuacją NECROVOMIT!) z 1989 roku! Całkowicie zabójczy materiał w klimatach starego SARCOFAGO, INSULTER, NECROFAGO i NECROBUTCHER! SADYSTYCZNY I SUROWY BLACK/DEATH METAL!! http://www.helvetetrecords.com

 

ATTOMICA - IV Oversonic Rec

Jest już dostępna na rynku czwarta płyta brazylijskiej formacji ATTOMICA, owe dzieło zatytułowane "IV" tym razem ukazało się pod szyldem Oversonic Rec. i zawiera dziewięć premierowych kompozycji będących kwintesencją wszystkiego co najlepsze w oldschool thrash metalu.

 

 

Nowa płyta TYGERS OF PAN TANG

Wpływowy i legendarny brytyjski hard rockowy zespół TYGERS OF PAN TANG ma wydać nową płytę "Ambush" 24 września, świętując przełomowy rok w historii zespołu. "Ambush" zawiera 11 kawałków w klimacie zgrabnie skomponowanego melodyjnego metalu, nagranych i wyprodukowanych przez Chrisa Tsangaridesa (JUDAS PRIEST, THIN LIZZY), który był również producentem historycznych albumów grupy - "Wildcat" i "Spellbound" z, odpowiednio, 1980 i 1981 roku. Tamte wczesne wydawnictwa zostały przychylnie przyjęte przez krytykę i są obiektem czci fanów, podobnie jak ostatni album Tygersów, "Animal Instinct". Został on pochwalony przez uznanego dziennikarza, Geoffa Bartona, który w swojej recenzji dla magazynu Classic Rock, wystawił płycie ocenę 8/10 i napisał: "rasowy album, łączący surowość i pomysłowość ery zespołu z czasów krążka "Wild Cat", kiedy to członkowie grupy brylowali błyskotliwym podejściem i Johnem Sykesem na gitarze (...) gdybym myślał o kupnie "Good To Be Bad" Whitesnake, "Songs From The Sparkle" Def Leppard albo "Animal Instinct", a wystarczyło by mi pieniędzy tylko na jedną płytę, mógłbym skusić się na tą ostatnią". Posiadając naprawdę robiącą wrażenie okładkę autorstwa Rodneya Matthewsa (DIAMOND HEAD, PRAYING MANTIS, MAGNUM), który pracował z zespołem przy klasycznej okładce albumu "Crazy Nights", mając mastering przeprowadzony przez Iana Coopera (albumy "Wild Cat" i "Spellbound"), można powiedzieć, że trzy dekady istnienia Tygersów pozwoliły im na zgromadzenie drużyny, która rozumie ich dziedzictwo i żyje nim.

Płyta nagrana pomiędzy lutym i majem 2012 roku. Wyprodukowana, zarejestrowana i zmiksowana przez Chrisa Tsangaridesa (JUDAS PRIEST, THIN LIZZY) w Ecology Rooms Studio w Deal Kent w Zjednoczonym Królestwie. Mastering - Ian Cooper i Chris Tsangarides w Metropolis Studios w Londynie w Zjednoczonym Królestwie. Okładka - Rodney Matthews (DIAMOND HEAD, PRAYING MANTIS, MAGNUM).

Oficjalna strona zespołu: www.tygersofpantang.com
Rocksector Records: www.rocksector.com

 

baa222