ASSASSIN - Chaos and Live Shots DVD

Muzycy ASSASSIN przedstawiają pierwsze w swojej karierze DVD zatytułowane "Chaos and Live Shots". Premiera DVD przewidziana jest na 26 listopada. Wydawcą będzie niemiecka SPV. DVD zawiera 2 płyty digipack, 40 stronicową książeczkę i kupon do udziału w konkursie w którym można wygrać gitarę basową FERNANDES Tremor.

DVD1:
Wywiady z wieloma artystami i przedstawicielami niemieckiej i międzynarodowej sceny Thrash Metalowej m. in. Tom Angelripper (SODOM), Harris Johns (Kultowy producent) i wielu innych. + informacje związane z funkcjonowaniem zespołu poza sceną.

DVD2:
Koncert ASSASSIN z Osaki w 2010r. + ekstra 5 bonusowych utworów.

 

AUGRIMMER (Ger) / GRAVE DESECRATOR - Bloody Deathcross

Wkrótce pojawi się wspólne wydawnictwo niemieckiego AUGRIMMER i brazylijskiego GRAVE DESECRATOR. Antychrześcijańska masakra zatytułowana "Bloody Deathcross" pojawi się na 7"EP. Czarny winyl będzie limitowany do 300 kopii. Produkcją tego splitu zajmie się portugalska Hellprod.

 

PAGAN ALTAR - Lords of Hypocrisy

Za sprawą Shadow Kingdom Records pojawi się reedycja drugiego albumu brytyjskiego PAGAN ALTAR. Premiera "Lords of Hipocrisy" przewidziana jest na styczeń 2013r. Jednak już teraz można ją nabyć w przedsprzedaży pod tym linkiem: http://shadowkingdomrecords.com/store.php. Reedycja została cyfrowo zremasterowana i dodatkowo wyposażona w książeczkę z biografią i zdjęciami zespołu.

 

DESTRUCTION - Carnivore wideoklip

Muzycy DESTRUCTION z dumą prezentują oficjalny wideoklip do utworu "Carnivore" z nadchodzącej płyty. Teledysk został wyprodukowany przez polskie Mania Studio. A oto w jaki sposób komentuje teledysk wokalista DESTRUCTION - Schmier: "Przybywajcie do naszego małego horroru. Jesteśmy bardzo dumni, że w końcu możemy Wam przedstawić Rzeźnika w tym przerażającym klipie do nowego utworu "Carnivore". Mogę obiecać Wam kilka strasznych chwil i dreszcze ze szczyptą autoironii! Wiemy, że piosenka wzbudzi różne reakcje ze sceny bo to nie jest typowy utwór zniszczenia, ale potrzebowaliśmy atmosferycznego i porywającego utworu by przedstawienie Szalonego Rzeźnika pokazać w sposób najbardziej intensywny. Nie martwcie się, będzie dużo szybkości i brutalnego thrash!" Teledysk do obejrzenia pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=sc5rWOuxITY

 

THOR - Thunderstryke

Król Muskularnego Rocka powrócił! Fani Hard Rocka i Metalu wiedzą dobrze, że THOR to nie tylko super bohater z komiksów Marvela, ale także kanadyjski wokalista, performer i kulturysta. Jon Mikl Thor - jak również występujący pod tą nazwą - ma imponującą dyskografię, która zawiera kilka albumów (w tym legendarny "Only The Strong" LP z 1985, lub jego klasyczny debiut Rock "Keep The Dogs Away" z 1977) , single, różne składanki i specjalne wydawnictwa. THOR powraca z nowym albumem, który zawiera zarówno nowe, jak i stare, ale niewydane, prze aranżowane utwory z lat 70. i 80. Utwory takie jak "Der Thunderstryker", "Ceremony Of The Godz", "Man Megaton", "Metal Warriors" na pewno zostaną dobrze przyjęte przez wszystkich fanów klasycznego i niepowtarzalnego stylu THOR. Płyta ujrzy światło dziennie za sprawą Rock Saviour Records, natomiast dystrybucją zajmie się Iron Pegasus Records.

 

METALUCIFER - Bulldozing It True

Jeżeli poważnie myślisz o heavy metalu, to nie musimy Ci przedstawiać METALUCIFER. Zespół powstał w 1995 jako poboczny projekt Gezol - muzyka legendarnej japońskiej grupy Black Metalowej SABBAT, ale szybko zyskał niezwykłą sławę i szacunek na podziemnej scenie Heavy Metalowej. Ich albumy takie jak: "Heavy Metal Drill", "Heavy Metal Chainsaw" i "Heavy Metal Bulldozer" mają już status kultowych, a ich utwór "Heavy Metal Hunter" stał się nieoficjalnym hymnem wszystkich kolekcjonerów na całym świecie. "Bulldozing It True" został nagrany na żywo podczas Keep It True Festival, METALUCIFER ma w swoim składzie ex członków SABBAT, DESASTER, GORGON, MIDNIGHT RIDER i METAL INQUISITOR. DVD zawiera dodatkowo bonusowe nagrania z prób, klipy z innych występów, itp.

Album będzie dostępny w formatach DVD + LP oraz DVD + CD.

http://www.iron-pegasus.com

 

 

DESTRUCTION - Spiritual Genocide

Niemiecka legenda Thrash Metalu powraca! Nowa płyta DESTRUCTION, zatytułowana "Spiritual Genocide" pojawi się 23 listopada za sprawą Nuclear Blast. Jak donosi zespół: Gdy dźwięki DESTRUCTION znów znajdą się w natarciu, nie będzie możliwości na ucieczkę z piekła. Nie ma znaczenia jak szybko będziesz biegł, Szalony Rzeźnik i tak Cię dorwie! Pod tym linkiem - http://www.nuclearblast.de/destruction, można odsłuchać utwór "Cyanide" z nadchodzącego krążka.

 

SPIRITUAL BEGGARS

Po nagraniu ostatniego, siódmego albumu "Return to Zero" w 2010, szwedzcy heavy metalowcy ze SPIRITUAL BEGGARS wracają do gry. Obecnie pracują nad nowym studyjnym albumem, który ma się ukazać wiosną 2013r. za sprawą IsideOut Music. SPIRITUAL BEGGARS zapraszają na Roadburn Festival Afterburner, który odbędzie się w niedzielę, 21-wszego Kwietnia 2013 w Tilburg, Holandia.

 

EMANES METAL RECORDS

INFINITE TRANSLATION "MASKED REALITY".
INFINITE TRANSLATION
zapoczątkowali swoją Thrash Metalową krucjatę w 2004 roku, zespół założyli Maniac Max i Fish Killer. O ile na początku zespół czerpał zarówno z klasycznego heavy metalu i thrash metalu tak debiutancki album przyniósł dawkę czystego thrash metalowego szaleństwa. Zespół inspiruje się takimi klasykami jak RAZOR i SACRIFICE, EXODUS, lub wczesna SEPULTURA. Teraz Panowie uderzają z powrotem! Ich drugi album nosi tytuł "Masked Reality" i został wydany 29 września 2012 roku, przez Emanes Metal Rec.

OMISSION "PIONEERS OF THE STORM".
"Pioneers Of The Storm" to trzeci studyjny album OMISSION. Zespół ten to jeden z najbardziej aktywnych hiszpańskich podziemnych Thrash / Speed Metalowych aktów. Album ten to pierwsze wydawnictwo, które ujrzy światło dzienne za sprawą francuskiego Emanes Metal Rec. Płyta zawiera 10 utworów utrzymanych w klimatach tradycyjnego, obskurnego, grania inspirowanego latami 80-tymi i takimi zespołami jak: KREATOR, DESTRUCTION, SARCOFAGO czy SLAYER. OMISSION to zespół, który nie kopiuje nikogo i wie co robi. Jeśli pojęcia takie jak: skóra, pas z nabojami, ćwieki czy machanie głową są w twoim codziennym słownictwie, to musisz sprawdzić tych wojowników pentagramu. Piekło nie czeka!

THRUSTOR "ABYSMAL FEAR".
"Abysmal Fear" jest nową masywną produkcją podziemnych legend braci Phli'a i Tony'ego Sardo (SCEPTRE, SARDO), a jej jedynym celem wydaje się być: uwolnienie nowej niezwykle brutalnej ery w Thrash Metalu. Braciom towarzyszy weteran perkusji Tomasz Pilasiewicz. "Abysmal Fear" obejmuje silnie zakorzenione zasady, które były zawsze widoczne z SCEPTRE, SARDO i THRUSTOR. Bracia Phil i Tony kontynuują swój styl pisania, wykonywania i produkcji metalu, który jest bezkompromisowy, ciężki, niewątpliwie brutalny. "Abysmal Fear" to dowód na to, że są oddani metalowi!
 

UGANGA

Jak donosi brazylijska UGANGA zespół cały czas pracuje nad nowym studyjnym krążkiem, który będzie nosił tytuł "Opressor". Rejestracja tego albumu przewidziana jest na styczeń 2013. Wszyscy Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć do tej pory ekipy Jokera na koncercie mogą to jeszcze zrobić bo zespół planuje 10 listopada jeszcze jeden koncert w tym roku. Zespół wystąpi u boku KRISIUN, VULCANO, CORPSE GRINDER, Ci których nie stać na wycieczkę do słoneczniej Brazylii mogą zadowolić się koncertowym albumem, który ukazał się w tym roku.

 

 

baa222