AURA NOIR

Peaceville Records zapowiada na ten tok wznowienie dwóch płyt AURA NOIR. Pierwsza z nich to "Hades Rise" z roku 2008, wzbogacona tym razem o bonus w postaci coveru BULLDOZER "Cut-throat" z wiekopomnego debiutu Włochów - "The Day Of Wrath" z roku 1985. Kolejna reedycja AURA NOIR to album z roku 2004 "Merciless", również posiadający bonus w postaci "Sulphur Void", warto również nadmienić, że w tym roku AURA NOIR zagra na Wacken Open Air!

 

TORMENTOR

Ta informacja zelektryzuje wielu maniaków Diabelskiego Metalu! Otóż wytwórnia Attilii Csihar-a, Saturnus Prod zapowiada na ten rok reedycje legendarnego albumu TORMENTOR "Anno Domini". Ponadto ten sam label planuje wydanie dema "The Seventh Day of Doom". Oba wydawnictwa ukażą się w wersjach winylowych. Jest także w przygotowaniu "The Seventh Day of Doom" w wersji CD - wzbogaconej o dodatkowe dvd Live oraz całą masę bonusowych materiałów.

 

YEAR OF THE GOAT

Właśnie dotarły do nas nowe wieści z obozu YEAR OF THE GOAT. W chwili obecnej zespół jest w końcowej fazie nagrywania i miksowania następcy "Lucem Ferre". Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się nowego materiału YEAR OF THE GOAT. Ci, którzy nie znają tego zespołu a lubią GHOST powinni sięgnąć po debiut Szwedów - tworzących fenomenalny Evil Rock mocno inspirowany muzyką lat 60/70.

www.facebook.com/yearofthegoat

 

SEXTRASH

Nowe wieści z obozu SEXTRASH - zespół zapowiada jeszcze w tym roku reedycje legendarnego albumu "Funeral Serenade". Owe wydanie pojawi się w formie digipacka z bonusem DVD na którym znajdzie się koncert Sextrash ze wspólnej trasy po Brazylii z Sarcofago i Morbid Angel (Altars of Madness Tour) z roku 1991, jednocześnie zespół informuje, że cały czas pracuje nad nowym materiałem!!!!

 

NEWS HIGH ROLLER

 

Podejrzewam, że ta wiadomość ucieszy wielu metal maniaków, którzy bez skutecznie poszukują pierwszych wydań debiut albumów VIKING i SENTINEL BEAST. High Roller Rec. zapowiada wydanie reedycji tych materiałów i tak VIKING "Do or Die", zapowiedziany jest na listopad tego roku a SENTINEL BEAST "Depths of Death" powinien ukazać się miesiąc później tak, że trzymajcie rękę na pulsie.

 

BUNKER 66

Już od piątego października będzie dostępna na rynku winylowa płyta BUNKER 66 "Infernö Interceptörs" wydawcą tej perełki będzie High Roller Rec, w między czasie Doomentia Records wydaje winylowy split Bunker66 z Barbarian, premiera tego wydawnictwa przewidziana jest dokładnie za tydzień. 24go sierpnia Bunker66 zagra jeden  koncert w Oslo, cholera czy w naszym kraju nikt nie może zorganizować koncertu takiej kapeli?!

Nie przegapcie tego!!!!!!!!!

 

GRAVE - Endless Procession of Souls 2012

24go sierpnia tego roku nakładem Century Media ukazuje się nowy album GRAVE "Endless Procession of Souls", płyta zawiera dziesięć premierowych kompozycji utrzymanych jak na Szwedów przystało w oldschool death metalowych klimacie.

 

MASSACRE - Condemned To The Shadows ep7 2012

 

Podejrzewam, że ta wiadomość ucieszy wielu maniaków oldschool death metalu  Florydzka MASSACRE po 16tu latach niebytu powraca do życia dając o sobie znać dwoma premierowymi kompozycjami, które trafiły na winylową ep7, która ukazała się w kilku limitowanych  wersjach na czarnym i żółtym winylu. Możecie to nabyć jedynie za pośrednictwem CENTURY MEDIA, a na przeźroczystym winylu jest to dostępne jedynie za pośrednictwem Europejskiego oddziału NUCLEAR BLAST, żeby było ciekawiej żadna z wyżej  wymienionych wytwórni  nie jest wydawcą tego materiału, tym razem ten zaszczyt przypadł EMI Rec. Po przesłuchaniu  zabójczej zawartości tego materiału powiem jedno Panowie wracają w wielkim stylu, "Condemned To The Shadows" to zapowiedz pełnowymiarowego albumu, który może okazać się jednym z ważniejszych wydarzeń w tym roku, nowe kompozycje w bardzo wyraźny sposób nawiązują stylistycznie do ich debiut albumu "From Beyond" z roku 91go, Życzył bym sobie więcej takich powrotów, ta muzyka wręcz poraża silą!!! Na koniec podam jeszcze obecny skład zespołu: obok Ricka Rozz-Gu oraz Terry Butlera- Bass tym razem wspierają zespół Mike Mazzonetto-drums i bardzo dobrze radzący sobie w roli wokalisty Edwin Webb.

Nie przegapcie tej pozycji !!!!

 

TOXIC WASTE

Od 12go czerwca jest już dostępny długo zapowiadany "TOXIC WASTE” split 12” Municipal Waste/Toxic Holocaust! Na owym wydawnictwie znalazły się po dwa nowe numery wyżej wymienionych zespołów. Strona Municipal Waste: Trapped In The Sites i Mourning Sex, str. Toxic Holocaust: We Bring Em Hell oraz Aktar’ed States. Owa perełka ukazała się nakładem Tankcrimes Rec. w kilku limitowanych wersjach na kolorowych winylach oraz pictures LP, autorem okładki jest tym razem Andriej Bouzikov znany min z prac dla Cannibal Corpse. Ci którzy jeszcze nie nabyli tego splitu lepiej niech się pośpieszą bo nakład znika w przerażającym tempie!!!

 

OVER KILL w Mega Clubie 14.10

 

OVER KILL!Uwaga, uwaga! 
Już 14 października tego roku w katowickim "Mega Clubie" prawdziwe metalowe święto. 
Na pojedyńczym koncercie w naszym kraju wystąpi thrash metalowa legenda...

- OVER KILL!

Ma sie rozumieć obecność obowiązkowa! Oj będzie się działo :)


Zainteresowanych odsyłamy na stronę klubu: http://www.megaclub.pl/

 

baa222