Bardzo złe wieści z obozu RAZOR

Bardzo złe wieści z obozu kanadyjskich bogów thrash metalu RAZOR... Dave Carlo ma raka jamy ustnej 2giego stopnia :(

Sam Dave zapewnia fanów, że tak łatwo się nie da za wygraną i będzie walczył z rakiem całą determinacją! Życzymy mu z całego serca by ta walka zakończyła się powrotem do zdrowia!

 

DEAD CAN DANCE powraca do Polski

15go października w Sali Kongresowej w Warszawie będziemy światkami nie lada wydarzenia, po prawie 7 letniej przerwie odwiedzi nasz kraj legendarna formacja DEAD CAN DANCE. Jest to druga wizyta tego wielkiego zespołu w naszym kraju. Warszawski koncert jest częścią światowej trasy promującej nowy album zespołu „Anastasia", którego premiera zapowiadana jest na 13 sierpnia 2012 roku, na oficjalnej stronie DEAD CAN DANCE http://deadcandance.com/ zespół udostępnił do przesłuchania swój nowy singiel promujący wyżej wymieniony album, warto również nadmienić, że owe arcydzieło ukaże się tym razem w kilku formatach: dwu płytowym winylu, standardowym digipacku, digibooku oraz w formie plików zapisanych na zmyślnym pendrive.

 

 

KISS

Kiss pojechali z tematem na całego! Rock’n’rollowi herosi właśnie wydali książkę pt. "Kiss Monster". Cała rzecz mierzy... 90cm wysokości i 30cm szerokości, wypełnionych po brzegi niepublikowanymi fotografiami formatu boiska, szczegółową historią zespołu, całość powleczona w twardą, obitą czarną skórą okładkę z tłoczonym srebrnym logo. Dodatkowo wyszedł ściśle limitowany rzut księgi z 10 różnymi flagami narodowymi na okładkach. Jeśli akurat macie wolne 4250$, zapraszamy na www.kissmonsterbook.com! Trailer "Monster": http://youtu.be/8wDai2xoXxM

 

SODOM

Wydany niedawno przez SPV limitowany do 3000 egzemplarzy box Sodom, "30 Years Sodomized: 1982-2012" osiągnął 54. Pozycję na niemieckich listach sprzedaży. W skałd boxu wchodzą:

- Podwójny LP z oficjalny bootleg "Official Bootleg – The Witchhunter Decade" na czerwonym splatter winylu
- CD "Official Bootleg – The Witchhunter Decade"
- Podwójny CD "Thirty Years War", czyli the best of... skompilowany przez Toma Angelrippera
- Plakat z okazji 30-lecia Sodom
- Pocztówka
- Naklejka
- 32-stronnicowa książeczka w formacie LP, zawierająca historię zespołu, niepublikowane fotografie i opis dyskografii
- Kartonowy pulpit w rozmiarze 35x35 cm

 

EXODUS - 16.07.2012!

EXODUS - koncert!

16go lipca w Warszawskiej Progresji odbędzie się jedyny koncert w Polsce ostatnio dość często odwiedzającego nasz kraj (co cieszy) EXODUS tym razem suportem dla ekipy Gary Holta będzie doskonała Grecka thrash metalowa formacja SUICIDAL ANGELS!
Więcej szukajcie na stronie klubu: http://progresja.com/

 

Nuclear Blast Records

Na 27-go lipca Nuclear Blast Records zapowiada premierę nowego albumu TESTAMENT "Dark Roots Of Earth". W sieci można posłuchać nowego kawałka promującego ten album, czyli bezlitosnego "True American Hate". "Dark Roots of the Earth" zostało nagrane z udziałem samego Gene'a "The Atomic Clock" Hoglana w roli perkusisty.

True American Hate:
http://youtu.be/DtP6Brv6CCM

na ten sam dzień przewidziana jest również premiera TANKARD "A Girl Called Cerveza".

 

 

Nowy krążek NILE!

29-go czerwca miała miejsce premiera nowego albumu NILE "At The Gate Of Sethu", wydawcą tego dzieła jest Nuclear Blast Records.

 

BULLDOZER - Alive... in Poland 2011

Po 22 latach dzielących pamiętny występ w Zabrzu w roku 2011 legendarny BULLDOZER ponownie odwiedził nasz kraj po to by tym razem zagrać IX koncertów  składających się na BLASPHEMER'S CAMPAIGN  czego uwieńczeniem jest kolejny koncertowy album   BULLDOZER "Alive...in Poland" 2011, owy materiał ukazał się na 2 płytowym winylu oraz digi cd. Wydawcą tego cacka jest  Witching Hour Production.

 

Nowe wydawnictwo MOLOCH LETALIS

A teraz coś z naszej krajowej sceny ukazała się właśnie nowa ep 7'' MOLOCH LETALIS zatytułowana "Czeluść” na której zawartość składają się cztery Infernalne Hymny ku chwale Szatana: Diabelska Dusza, Piekielna Kurwa, Popiołem i Krwią oraz Korytarze Nienawiści oczywiście całość zaśpiewana jest w naszym ojczystym języku. Myślę, że całkiem skutecznie będzie kuło w uszy moherowe berety wydawcą tej perełki jest Rex Diaboli.

 

MORBID SAINT na winylu!

Relapse Records wznowiło legendarny album MORBID SAINT "Spectrum Of Death", owe dość skromne wydanie ukazło się w dwóch wersjach clear (przeźroczysty) i regularnym czarnym winylu.

 

baa222