BUNKER 66

Już od piątego października będzie dostępna na rynku winylowa płyta BUNKER 66 "Infernö Interceptörs" wydawcą tej perełki będzie High Roller Rec, w między czasie Doomentia Records wydaje winylowy split Bunker66 z Barbarian, premiera tego wydawnictwa przewidziana jest dokładnie za tydzień. 24go sierpnia Bunker66 zagra jeden  koncert w Oslo, cholera czy w naszym kraju nikt nie może zorganizować koncertu takiej kapeli?!

Nie przegapcie tego!!!!!!!!!

 

GRAVE - Endless Procession of Souls 2012

24go sierpnia tego roku nakładem Century Media ukazuje się nowy album GRAVE "Endless Procession of Souls", płyta zawiera dziesięć premierowych kompozycji utrzymanych jak na Szwedów przystało w oldschool death metalowych klimacie.

 

MASSACRE - Condemned To The Shadows ep7 2012

 

Podejrzewam, że ta wiadomość ucieszy wielu maniaków oldschool death metalu  Florydzka MASSACRE po 16tu latach niebytu powraca do życia dając o sobie znać dwoma premierowymi kompozycjami, które trafiły na winylową ep7, która ukazała się w kilku limitowanych  wersjach na czarnym i żółtym winylu. Możecie to nabyć jedynie za pośrednictwem CENTURY MEDIA, a na przeźroczystym winylu jest to dostępne jedynie za pośrednictwem Europejskiego oddziału NUCLEAR BLAST, żeby było ciekawiej żadna z wyżej  wymienionych wytwórni  nie jest wydawcą tego materiału, tym razem ten zaszczyt przypadł EMI Rec. Po przesłuchaniu  zabójczej zawartości tego materiału powiem jedno Panowie wracają w wielkim stylu, "Condemned To The Shadows" to zapowiedz pełnowymiarowego albumu, który może okazać się jednym z ważniejszych wydarzeń w tym roku, nowe kompozycje w bardzo wyraźny sposób nawiązują stylistycznie do ich debiut albumu "From Beyond" z roku 91go, Życzył bym sobie więcej takich powrotów, ta muzyka wręcz poraża silą!!! Na koniec podam jeszcze obecny skład zespołu: obok Ricka Rozz-Gu oraz Terry Butlera- Bass tym razem wspierają zespół Mike Mazzonetto-drums i bardzo dobrze radzący sobie w roli wokalisty Edwin Webb.

Nie przegapcie tej pozycji !!!!

 

TOXIC WASTE

Od 12go czerwca jest już dostępny długo zapowiadany "TOXIC WASTE” split 12” Municipal Waste/Toxic Holocaust! Na owym wydawnictwie znalazły się po dwa nowe numery wyżej wymienionych zespołów. Strona Municipal Waste: Trapped In The Sites i Mourning Sex, str. Toxic Holocaust: We Bring Em Hell oraz Aktar’ed States. Owa perełka ukazała się nakładem Tankcrimes Rec. w kilku limitowanych wersjach na kolorowych winylach oraz pictures LP, autorem okładki jest tym razem Andriej Bouzikov znany min z prac dla Cannibal Corpse. Ci którzy jeszcze nie nabyli tego splitu lepiej niech się pośpieszą bo nakład znika w przerażającym tempie!!!

 

OVER KILL w Mega Clubie 14.10

 

OVER KILL!Uwaga, uwaga! 
Już 14 października tego roku w katowickim "Mega Clubie" prawdziwe metalowe święto. 
Na pojedyńczym koncercie w naszym kraju wystąpi thrash metalowa legenda...

- OVER KILL!

Ma sie rozumieć obecność obowiązkowa! Oj będzie się działo :)


Zainteresowanych odsyłamy na stronę klubu: http://www.megaclub.pl/

 

KISS

Nowy singiel Kiss,"Hell or Hallelujah", promujący płytę "Monster", jest już ogólnie dostępny, wraz z oficjalnym lyric-video. Do obadania poniżej wraz z okładką (która niestety  wygląda, jak okładka do pirackiej składanki z 10 wersjami "I Was Made for Loving You"...). Sam numer daje radę, także panie Simmons, dupa w troki i dawać płytę proszę :)

Singiel: http://youtu.be/s9bsasfyESs

 

Bardzo złe wieści z obozu RAZOR

Bardzo złe wieści z obozu kanadyjskich bogów thrash metalu RAZOR... Dave Carlo ma raka jamy ustnej 2giego stopnia :(

Sam Dave zapewnia fanów, że tak łatwo się nie da za wygraną i będzie walczył z rakiem całą determinacją! Życzymy mu z całego serca by ta walka zakończyła się powrotem do zdrowia!

 

DEAD CAN DANCE powraca do Polski

15go października w Sali Kongresowej w Warszawie będziemy światkami nie lada wydarzenia, po prawie 7 letniej przerwie odwiedzi nasz kraj legendarna formacja DEAD CAN DANCE. Jest to druga wizyta tego wielkiego zespołu w naszym kraju. Warszawski koncert jest częścią światowej trasy promującej nowy album zespołu „Anastasia", którego premiera zapowiadana jest na 13 sierpnia 2012 roku, na oficjalnej stronie DEAD CAN DANCE http://deadcandance.com/ zespół udostępnił do przesłuchania swój nowy singiel promujący wyżej wymieniony album, warto również nadmienić, że owe arcydzieło ukaże się tym razem w kilku formatach: dwu płytowym winylu, standardowym digipacku, digibooku oraz w formie plików zapisanych na zmyślnym pendrive.

 

 

KISS

Kiss pojechali z tematem na całego! Rock’n’rollowi herosi właśnie wydali książkę pt. "Kiss Monster". Cała rzecz mierzy... 90cm wysokości i 30cm szerokości, wypełnionych po brzegi niepublikowanymi fotografiami formatu boiska, szczegółową historią zespołu, całość powleczona w twardą, obitą czarną skórą okładkę z tłoczonym srebrnym logo. Dodatkowo wyszedł ściśle limitowany rzut księgi z 10 różnymi flagami narodowymi na okładkach. Jeśli akurat macie wolne 4250$, zapraszamy na www.kissmonsterbook.com! Trailer "Monster": http://youtu.be/8wDai2xoXxM

 

SODOM

Wydany niedawno przez SPV limitowany do 3000 egzemplarzy box Sodom, "30 Years Sodomized: 1982-2012" osiągnął 54. Pozycję na niemieckich listach sprzedaży. W skałd boxu wchodzą:

- Podwójny LP z oficjalny bootleg "Official Bootleg – The Witchhunter Decade" na czerwonym splatter winylu
- CD "Official Bootleg – The Witchhunter Decade"
- Podwójny CD "Thirty Years War", czyli the best of... skompilowany przez Toma Angelrippera
- Plakat z okazji 30-lecia Sodom
- Pocztówka
- Naklejka
- 32-stronnicowa książeczka w formacie LP, zawierająca historię zespołu, niepublikowane fotografie i opis dyskografii
- Kartonowy pulpit w rozmiarze 35x35 cm

 

baa222