Distro (E-L)

 

 

EGZEKUTHOR - Czas Sumienia 1988 CD

Po raz pierwszy w formie CD legendarny debiut album Szczecińskiego Egzekuthor Cas Sumienia poszerzony dodatkowo o archiwalne nagrania demo 87 oraz 1 utwór Live będący rejestracją występu na Thrash Metal Camp 1988. Sama muzyka na tym albumie to kwintesencja energetycznego speed metalu słuchać tu fascynacje Show No Mercy jak i starym dobrym Kat

 

 

EGZEKUTHOR - Hateful Subconsciousness 1991 CD

Po raz pierwszy w wersji cd materiał Egzekuthor z 1991 roku zarejestrowany w poznańskim studiu "Gielda". Obok 6-ciu kompozycji nagranych na nowo z "Hateful..." znalazło się tu 5 zupełnie nowych numerów: Immortal Sinner, Welcome To Gotham, Oblivion Hill, Into The Holocaust, Pestilence of Hate oraz w zupełnie nowej wersji Merciless Death + bonus w postaci oryginalnej pierwszej wersji demo Hateful Subconsciousness w sumie osiemnaście massacrujących wszystko numerów! Jeden z najbardziej kultowych wydawnictw w historii Polskiej sceny Oldschool Thrash. Bardzo dynamiczny i żywiołowo zagrany Thrash Metal najwyższych lotów z bardzo iskrzącymi Slayerowskimi solówkami Doskonały Materiał! To zdecydowanie ponadczasowe arcydzieło gatunku!!!! Brutalniejszy od ''Reign In Blood'' - pełen niepohamowanej agresji i ognia na miarę Dark Angel - Darkness Descends. "Hateful Subconsciousness" po raz pierwszy w wersji cd, aż trudno uwierzyć że ten materiał nigdy wcześniej nie doczekał się wydania na płycie!! To prawdziwe arcydzieło, klasyk gatunku! To trzeba mieć w swojej kolekcji!! Tego albumu należy słuchać wyłącznie głośno!!!!!

 

 EXTIMKT- Postnuclear trip To Nowhere CD

 

ETERITUS- following the Ancient path CD

 

EQUINOX - Journey Into Oblivion

CD Kolejny weterani Amerykańskiej sceny Black / Death .Projekt Pete Slate ex ACHERON ,2gi album zespołu z roku 2003go płyta posiada dodatkowo bonus cover Possessed- Seamce

 

 

EXORCIST -Voices From The Graves/After The North Winds CD  Nie dostępne 

Małymi krokami zbliża się prapremiera legendarnych  materiałów  demo EXORCIST -Voices From The Graves" 1987 oraz After The North Winds z roku 1988 ,obok wyżej wymienionych materiałów znajdzie się na tym  CD kilka unikatowych bonusów w postaci nagrań Live Thrash Camp , ,bogato zdobiony booklet z wywiadem z EXORCIST autorstwa  Wojtka Lisa z całą masa archiwalnych zdjęć + obi

 

EVIL MACHINE- War In Heaven CD2013

Debiutancka płyta białostockiego Evil Machine. Ekstremalny metal nawiązujący do korzeni undergroundu. Death, thrash, doom i black metal w jednym. Osiem własnych utworów ze staromodnym groove, niesamowitym ciężarem i stęchłym klimatem. Do tego covery Venom i Oslaught. W składzie byli lub obecni członkowie Vader, Hermh, Hate i Dead Infection. Gościnnie: Seth (Nomad, Behemoth), Peter (Vader) i Cezar (Christ Agony). Płyta wydana jako super jewel case opakowany w slipcase wraz z szesnastostronicową wkładką drukowaną na grubym, szorstkim papierze.  Oprawa graficzna autorstwa Hala (Vader, Hermh).

 

 FREEZING BLOOD/WIDMO/THE HONS OF PERDITION- Destruction  Ritials Split CD

 

FURIA-Nocel CD

 

 FURIA –Księżyc Milczy Luty  CD

 

FURIA- Martwa Polska Jesień DIGI

 

FURIA-Grudzień za Grudniem CD

 

 FINGERNAILIS- Destroy Western World CD

Klasyczny Heavy Speed metal

 

 

 

FORTRESS - Modern Days Society CD

Debiutancki album Krakowskiego Fortress prezentującego arcyciekawą mieszaninę nowoczesności ze sporą ilością oldschool metalu i tej porywającej energii! Modern Days Society to 8 hymnów na cześć klasycznego metalu w klimacie Death Angel, Razor!

 

 

FORMIS - Mental Survival CD 2014

 

techniczny death metal z elementami thrash  sporo wpływów zespołu DEATH

 

 

GHOST- ''The Lost of Mercy''/„Renown”,CD 201

reedycja kultowego albumu GHOST- The Lost Of Mercy z roku 1994 poszerzona o nigdy dotąd nie publikowany materiał demo Renowan z roku 1998 oraz 4 utwory z Jarocina 93/94  Prawdziwy Death metalowy Klasyk !!!!!!!!!!!!

 

 

GHOST-Bad Obsession/Noc Demona CD 2014 Coming Soon
Po raz pierwszy zebrane i wydane na  CD  archiwalne  materiały demo GHOST zarejestrowane w latach 1989-93 w tym kultowy materiał  Bad Obssession wydany pierwotnie w formie kasetowej w roku 1993  przez Carnage Rec oraz fenomenalne demo Noc demona  klasyka polskiego thrash/death

 

 

GROUND CONTROL- Insanity CD

 

 

 

 

GRAVELAND- Ogień Przebudzenia DIGI PACK

 

 GRAVELAND- In The Glare Of Burning Churches CD Slipcase

GRAVELAND-Celtic Winter CD Slipcase  

 

GRAVELAND- Prawo Stali CD

 

Highlow/Wölfrider- Wolf Riding High & Low Split CD 2015

 

 

 

 

HEKTOR - The Inner Dementia 1989 CD 2012

Po raz pierwszy na CD klasyczny album gdyńskiego - Hektor. "The Inner Dementia" to prawdziwy klasyk Polskiej Sceny Thrash końca lat 80tych. CD zawiera 20 stronicowy booklet z historia zespołu, z całą masa nie opublikowanych dotąd zdjęć. Obok programowych kompozycji znajdziecie na tym albumie 4 bonus tracki będące remiksem z 2012 - kilku wybranych przez zespół kompozycji z tegoż albumu.

 

HELLBASTARD - Sons Of Bitches CD

Legendarni angielscy crust/thrash metalowcy powracają z pięcioma nowymi utworami, w tym nagrany ponownie "We Had Evidence" z debiutanckiej płyty "Heading For Internal Darkness" (1988). Doskonały UK metal / crust punk na najwyższych obrotach!

 

 

HELLIAS - Revenge of Hellias 1987 CD 2008

Mega rarytas pierwsze nigdy dotąd nie publikowane demo Hellias z 1987 roku plus pięć multimedialnych bonusowych utworów będących rejestracja koncertów w okresie 87-90 Kawał Oldschoolowego Thrash Metalu Polecam!

 

 

HELLIAS- Closed in the fate coffin/„Noc potępienia” 2015

Reedycja 2uch  kultowych materiałów Hellias Closed in the fate coffin z roku 1991 i  „Noc potępienia” z roku 1988 poszerzonych o  kilka nigdy dotąd nie publikowane rarytasów  ,16to stronicowy booklet z całą masą unikalnych zdjęć oraz wywiad z HELLIAS autorstwa  Wojtka Lisa  limitowana edycja 500 ręcznie numerowanych kopii

 

HELLIAS - A.D. Darkness CD 2009

Po długim nie bycie powraca Legenda Polskiej Sceny Thrash Metal Hellias! Tym razem nowy materiał to prawdziwe Opus Magnum zespołu, doskonale wyprodukowany i potężnie brzmiący Thrash Metal na najwyższym poziomie. Tym materiałem zespół udowadnia, że należy się z nim liczyć. Wieloletnie doświadczenie i niemalże 22 letni starz na scenie owocuje bardzo dojrzałym i potężnie brzmiącym materiałem. Filozoficzne teksty - bardzo dobre aranżacje kompozycji oraz ten oldschool thrash metalowy pazur sprawia, że słucha się tego materiału jednym tchem. Na A.D.Darkness udało się zespołowi połączyć starą sprawdzona formułę metalu z nowymi rozwiązaniami co sprawia, że materiał nabrał dodatkowych atutów, oczywiście zespół nie uniknął pewnych stylistycznych naleciałości Testament, Slayer, Dark Angel, Exodus ale mimo to w tym przypadku wyszło to tylko na plus.

HELLIAS-Eight Cardinal Sin CD 2017

 

HELLIAS-Twenty Fifth Year in the Abyss DIGI PACK 2013

 

HELLRAISER – No Brain No Pain CD

 

 

 

 

HOLY BATTALION - Cosmic War 89 / Breaking the Face 90 CD 2010

HOLY BATTALION powraca doskonałym Oldschool Thrash Metalowym albumem na którym znajdziecie dwa legendarne dema tego zespołu Cosmic War 89 i Breaking the Face 90r + unikatowy bonus w postaci nigdy dotąd nie publikowanego materiału, który nigdy nie ukazał się nawet w formie kasetowego demo po raz pierwszy w formie Cd. Bardzo techniczny, pełen energii i pasji materiał. Gorąco polecam!

 

HELL BORN- Darkness DIGI PACK

 

 

HIRAX - Assassins Of War MCD

Pięć premierowych kompozycji w tym sztandarowy  hit "Lucifer's Infierno" i z całą pewnością umocni i tak wysoką pozycję zespołu. Doskonały Oldschool Thrash metal coś dla prawdziwych maniaków Razor, Whiplash, Slayer, Overkill, Nuclear Assault!!!

 

 

HIRAX - Not Dead Yet CD

Hirax to amerykański thrash metalowy zespół z Orange County w Kalifornii. Historia grupy rozpoczęła się w 1984 roku, pod wodzą wokalisty Katona W. De Pena. Europejskie wydanie zawiera dwa klasyczne longi: "Raging Violence" 1985 i "Hate, Fear and Power" 1986, obydwa wydane przez Metal Blade. 22 piosenki perfekcyjnego thrash metal/crossover!

 

HIRAX - El Rostro de la Muerte CD

El Rostro de la Muerte" to 14 oldschoolowych numerów energetycznego thrash metalu, obok zabójczej muzyki warto zwrócić uwagę na okładkę wykonana przez mistrza Ed Repke który wykonał okładki dla wielu klasycznych w tej chwili zespołów taki jak np: POSSESSED, DARK ANGEL, EVIL DEAD, NUCLEAR ASSAULT, DEATH, MEGADETH, VIOLENCE, DEATH, TOXIK i wielu innych.

 

HORRORSCOPE - Delicioushell CD 2014

 

 HORRORSCOPE- Pictures Of Pain CD

 

INFERNAL WAR/KRIEGSMASCHINE -Transfigurations Split CD 

INFECTED MIND-For from Reality CD 2018

Oto po wielu latach niebytu powraca legenda polskiej sceny thrash/death Infected mind ofiarowując nam 8 niszczących kompozycji utrzymanych w klasycznym oldschoolowym klimacie Goraco Polecam ten materiał wyznawcą oldschool thrash/death.

INFECTED MIND-Lost Existence 1992 CD 2017

Poraz pierwszy w wersji cd lefendarny materiał death/thrash metalowej formacji z Gliwic niespełna 30 minut oldschool metalu w klimacie Slaughrer ,Bloodlust ,Condemnation, 7 porywających kompozycji Prawdziwa Klasyka Gatunku 

 

JOE HASSELVANDER - Roadkill/ Lady Killer CD

Klasyczny materiał  Joe Hasselvandera z  roku 1985 ''Lady Killer'' po latach wznowionego w formie CD  w roku 2007 warto również dodać, że ta reedycja posiada 9 bonus tracków w tym dwa nigdy dotąd nie publikowane utwory oraz dodatkowy materiał Road KillJoe Hasselvandera to znana persona w świecie Metalu  pan udzielał się min w takich tuzach jak: Raven, Death Row, Panthom Lord, Cathedral  czy Pentagram myślę, że te szyldy powinny być  dostateczną rekomendacją by sięgnąć po to wydawnictwo.

 

JOE HASSELVANDER - The Hounds Of...(ex PENTAGRAM)

Joe Hasselvandera znanego min z takich legendarnych hord jak Raven, Death Row, Panthom Lord, Cathedral czy Pentagram sama muzyka utrzymana jest w Sabbath-owo  Cathedral-owej stylistyce i powiem, że słucha się tego całkiem fajnie.

 

 

 

ISCARIOTA -Historia Życia CD 2015

 

 

 

 

IN TWILIGHT’S EMBRANCE- Trembling DIGI PACK

 

KINGDOM- Sepulchura Psalms from the Abyss of Torment CD

 

KURHAN-Głód CD

 

KOMUTATOR - Mental Sadism CD 2013

Solidny Thrash Metal z naszego krajowego podwórka

 

 

 

KRUIZ – Kruiz CD

Klasyczny Heavy Metal, Debiut album  KRUIZ z 1988 roku

 

 

 

KORROZIA METALLA – Voina Mirov Digi CD

 

 

 

 

LEVIATHAN- Memento Mori/C'est la vie CD 2017

 

LASTWAR - Skazani Na Zagładę 1991 CD

Poraz pierwszy wydane w formie cd. Jeden z ważniejszych thrash/death metalowych zespołów polskiej sceny. Debiut album zarejestrowany w 1990 roku wzbogacony o unikatowe promo z 1991 roku w tym cover Slayer - Die By The Sword, oraz kilka koncertowych utworów z tego okresu. Dodatkowo na tym albumie znajdziecie pliki multimedialne z całą masą fotek, szczegółowa biografią itd. Jeżeli lubisz Pestilence - Malleus Maleficarum, Multilator, Sarcofago czy wczesną Sepulture ten materiał zwali Cię z nóg!

 

LASTWAR - Darkness Of Eden 92 CD

Po raz pierwszy na CD 2gi album LASTWAR - Darkness In Eden wydany przed laty w wersji kasetowej przez Carnage Rec w 1992 roku - tym razem poszerzony o demo z 1994 roku oraz 3 nowe utwory z demo 2010. Doskonały thrash/death w klimacie starej Sepultury, Pestillence, Slayer czy Sarcofago.

 

 

LORDES WERRE - Canticles Of Armageddon MCD 1996 RIP Rec USA

Pierwsze wydanie  Amerykańskiego LORDES WERRE z roku 1996.. ,(ex  SCEPTER, CIANIDE..) Muzyka tworzona w alkoholowym amoku totalny Oldschool  Black Speed Metal

 

 

 

baa222