AUTOPSY Born Undead DVD

DVD "Born Undead" AUTOPSY ukaże się 27 sierpnia. W przedsprzedaży dostępne jest za 14.99 funtów. Wydawnictwo zawiera 5 godzin materiału poświęconego powstaniu, rozpadowi i odrodzeniu amerykańskich panów gore'u, jak również rozbudowany dokument, ujęcia ze studia i prób, plus koncertowe kawałki z powrotnych występów AUTOPSY w 2010 roku. Z makabrycznego grobu w Bay Area, death metalowi pionierzy, AUTOPSY, dostarczają niedościgniony wgląd w swój świat lejącej się krwi i wszechobecnego horroru w formie nowego DVD. DVD "Born Undead" ukazuje karierę Autopsy podzieloną na powstanie, upadek i wskrzeszenie zespołu, przy pomocy rozbudowanego dokumentu, w którym główną rolę odgrywają członkowie grupy, opisując jak powołali do życia bestię zwaną właśnie AUTOPSY i jaki wpływ ich muzyka miała na metalowy świat w ciągu ponad 20 lat. Film dokumentuje również długo oczekiwany powrót zespołu do studia i na scenę oraz zawiera zapis prób grupy ćwiczącej i nowe, i stare utwory przed powrotną trasą koncertową. Wszystkie trzy powrotne koncerty z 2010 roku są zawarte na omawianym DVD - wszystkie najlepsze klasyczne kawałki z występu na Maryland Deathfest, festiwalu PartySan, jak również Hole In The Sky w Norwegii, gdzie do tria Chris Reifert, Eric Cutler i Danny Coralles dołączył Dan Lilker na basie. Oferując w sumie 5 godzin ujęć, jak również dodatki takie jak teledysk do "All Tomorrow's Funerals", "My Corpse Shall Rise" i innych, "Born Undead" to obowiązkowy zestaw zarówno dla wszystkich maniaków Autopsy, jak i metalu w ogóle. To DVD opatrzone jest również grafiką Kenta Mattieu, który współpracował z zespołem przy tworzeniu wczesnych klasycznych (i często kontrowersyjnych) okładek płyt.

Jeden z najstarszych amerykańskich zespołów death metalowych i równocześnie jeden z najbardziej poważanych w tym gatunku, AUTOPSY, powstał w 1987 roku w San Francisco i wydał cztery albumy dla Peaceville Records - poczynając od klasycznego debiutu "Severed Survival" z 1989 roku. W 1995 roku zespół zakończył działalność, a jego członkowie powołali do życia Abscess. Autopsy triumfalnie i oficjalnie powstali z grobu po 15-letniej przerwie EPką "The Tomb Within" w 2010 roku, wprawiając w zachwyt zarówno krytyków, jak i fanów. Potem zespół wydał swoją piątą płytę, pierwszą od 1995 roku, "Macabre Eternal", w 2011 roku.
ZAWARTOŚC DVD:
- pełnometrażowy dokument "A History Of Horror"
- koncert z Maryland Deathfest z 2010 roku

- bonusowe materiały z: PartySan 2010, Hole In The Sky 2010, Slaughter By The Water 2011- dodatki: dźwięki z Creepy KOFY Movie Time, teledysk do "All Tomorrows Funerals", teledysk do "My Corpse Shall Rise", promocyjny klip internetowy "The Tomb Within".

http://www.peaceville.com

 

baa222