EMANES METAL RECORDS

INFINITE TRANSLATION "MASKED REALITY".
INFINITE TRANSLATION
zapoczątkowali swoją Thrash Metalową krucjatę w 2004 roku, zespół założyli Maniac Max i Fish Killer. O ile na początku zespół czerpał zarówno z klasycznego heavy metalu i thrash metalu tak debiutancki album przyniósł dawkę czystego thrash metalowego szaleństwa. Zespół inspiruje się takimi klasykami jak RAZOR i SACRIFICE, EXODUS, lub wczesna SEPULTURA. Teraz Panowie uderzają z powrotem! Ich drugi album nosi tytuł "Masked Reality" i został wydany 29 września 2012 roku, przez Emanes Metal Rec.

OMISSION "PIONEERS OF THE STORM".
"Pioneers Of The Storm" to trzeci studyjny album OMISSION. Zespół ten to jeden z najbardziej aktywnych hiszpańskich podziemnych Thrash / Speed Metalowych aktów. Album ten to pierwsze wydawnictwo, które ujrzy światło dzienne za sprawą francuskiego Emanes Metal Rec. Płyta zawiera 10 utworów utrzymanych w klimatach tradycyjnego, obskurnego, grania inspirowanego latami 80-tymi i takimi zespołami jak: KREATOR, DESTRUCTION, SARCOFAGO czy SLAYER. OMISSION to zespół, który nie kopiuje nikogo i wie co robi. Jeśli pojęcia takie jak: skóra, pas z nabojami, ćwieki czy machanie głową są w twoim codziennym słownictwie, to musisz sprawdzić tych wojowników pentagramu. Piekło nie czeka!

THRUSTOR "ABYSMAL FEAR".
"Abysmal Fear" jest nową masywną produkcją podziemnych legend braci Phli'a i Tony'ego Sardo (SCEPTRE, SARDO), a jej jedynym celem wydaje się być: uwolnienie nowej niezwykle brutalnej ery w Thrash Metalu. Braciom towarzyszy weteran perkusji Tomasz Pilasiewicz. "Abysmal Fear" obejmuje silnie zakorzenione zasady, które były zawsze widoczne z SCEPTRE, SARDO i THRUSTOR. Bracia Phil i Tony kontynuują swój styl pisania, wykonywania i produkcji metalu, który jest bezkompromisowy, ciężki, niewątpliwie brutalny. "Abysmal Fear" to dowód na to, że są oddani metalowi!
 

baa222