ROB ZOMBIE

ROB ZOMBIE, znany muzyk rockowy, zajął się reżyserią filmową. Jego najnowsze dzieło to filmowa adaptacja "Philadelphia Flyers", opowiadająca historię znanej drużyny Broad Street Bullies z 1970 roku.

Podczas wywiadu z Philly.com Zombie powiedział "To najwspanialsza opowieść ze sportem w roli głównej jaką kiedykolwiek słyszałem. Opowiedziano ją już wiele razy, ale dopiero teraz trafi ona na ekrany. Po prostu musiałem podjąć się realizacji tego projektu. Ta opowieść jest tak niesamowita, że czasami wydaje się być tylko fikcją. Właśnie kończymy pracę nad scenariuszem i mamy zamiar zacząć zdjęcia na jesień. Najważniejsze jest odkrycie wszystkich faktów, dlatego staram się poznać wszystkie szczegóły, nawet te, które zdają się być skrzętnie ukrywane."

Większość zdjęć do filmu odbędzie się w Filadelfii. "Ta historia bardzo przypomina historię Rocky'ego z tą różnicą, że jest prawdziwa. Kiedy oglądasz Rocky'ego myślisz 'Boże, jak chciałbym, żeby to wydarzyło się naprawdę.' Mój projekt można opisać jako połączenie "Boogie Nights" i "Rocky'ego". Mogę zdradzić, że oprócz hokeja, który jest głównym tematem filmu, jest też wiele innych interesujących wątków."

"Główną siłą tego filmu są postaci, które są naprawdę wspaniałe. Zdecydowanie nie jest to film tylko o hokeju przeznaczony wyłącznie dla miłośników tego sportu. Podobnie jak "Rocky", który przyciągnął przed ekrany nie tylko miłośników boksu, tak  i ten film ma taką moc, właśnie dzięki wspaniale skonstruowanym postaciom, które na dodatek są całkowicie prawdziwe."

 

baa222