KRUK - zmiany w składzie

Pod koniec zeszłego miesiąca zespół KRUK rozstał się z wokalistą Tomaszem Wiśniewskim. Najbliższe koncerty KRUKA będą kontynuowane z Andrzejem Kwiatkowskim,  wokalistą zespołu EXPRESSIVE, który ma na swoim koncie także współpracę z zespołem EL 4. Równolegle z tym rusza otwarty casting na wokalistę KRUKA. Muzycy zachęcają wszystkich zwolenników rocka do przesyłania swoich wokalnych możliwości pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Obok swoich propozycji, każdy chętny ma także opcję pobrania utworów KRUKA w wersji instrumentalnej wraz z tekstem, tak by jak najlepiej zaprezentować swoje możliwości.

Lider formacji Piotr Brzychcy tak komentuje sytuację w zespole: "Biorąc pod uwagę fakt, że rozstajemy się w absolutnie przyjaznej atmosferze, jestem przekonany, że będziecie mogli jeszcze nie raz zobaczyć Tomka z nami, a być może i usłyszeć na nowej płycie. Z muzyką jest trochę jak z życiem, jak z ludźmi, raz im ze sobą po drodze, a innym razem nie. Ciężka praca bardzo często niesie za sobą ofiary. Niewątpliwie czas pracy nad płytą 'Be3' był okresem maksymalnie wytężonej pracy. Choć po wydaniu albumu w zespole panowała ogromna radość, a każdy sukces albumu był skrupulatnie celebrowany, Tomek postanowił opuścić grupę. Myślę, że o właściwą ocenę tego co się wydarzyło będziemy mogli pokusić się dopiero za jakiś czas."

KRUK, w listopadzie ubiegłego roku wydał swój czwarty album zatytułowany "Be3". Krążek określany był mianem najlepszego w karierze zespołu, pozyskał bardzo dobre recenzje zarówno w kraju jak i za granicą. Kolejny album formacji planowany jest już na przyszły rok. Tymczasem początek wiosny 2013 otwiera nowy rozdział w historii zespołu KRUK. Na zgłoszenia zespół czeka do 25 maja.

 

baa222