Distro (M-P)

MAGNUS- Acceptance Of Death Digi CD

Ostatni jak dotąd album Wrocławskiego Magnus

 

 

 

MAGNUS-Scarlet Slaughter CD 2007

Kompaktowa reedycja debiutanckiego albumu z 1992 roku poszerzona o liczne bonusy, death/thrash metal w wykonaniu jednej z czołowych polskich grup przełomu lat 80/90

 

 

MASOCHIST-The Sect (death REALigion) CD

 MENTOR- Guts, Graves and Blasphemy CD

MORODH-The World of Retributiom CD

 

 MUSSORGSKI- Creatio Cosmicism Bestiae CD

 

MORBOSATAN-Reh 2013 CD Fallen Temple 

 

MOANAA-Passage DIGI PACK

 

MARKIZ DE SADE - Judasz - demo 1985 CD 2010

Kolejna oldschool metalowa perła Polskiej Sceny Speed Thrash. Legendarny materiał Markiz De Sade z 1985 roku po raz pierwszy w wersji cd!!! Obok ośmiu programowych utworów zarejestrowanych w Białostockim Promenada Club znajdziecie na tym wydawnictwie kilka unikatowych bonusowych utworów w formie multimedialnej oraz i całą masę archiwalnych fotek i biografie zespołu. Jeżeli nie znasz twórczości Markiz De Sade, a lubisz Iron Angel - Hellish Crossfire, Egzekuthor - Czas Sumienia, lub Crossfire - Second Attack to ten materiał na 666% przypadnie Ci do gustu! Gorąco Polecam!

 

MERCYFUL FATE- The Unholy Sounds Of The Demon Bells- A tribute Mercyful Fate CD 1999 Siedemnaście coverów Mercyful Fate w wykonaniu: Equinox, Soilwork, Deceased, Memory Garden, Acheron, Morta Skuld, Burning Inside, Dana Swano, Hemisfear, Vital Remains, Varathron, Mystic-Force, Psycho Stream, Eternal Autumn, Doomstone, Necrophagia i T.A.R. Jeden z ciekawszych tributów tego zespołu profesjonalne wydanie kredowy papier 12 str booklet

 

 

MERCILESS DEATH - Eternal Condemnation demo 87 CD

Jeden z najbardziej kultowych materiałów w historii Polskiej sceny Death/Thrash. Po raz pierwszy w wersji Cd. Prawie 70 minut infernalnego Metalu .Osiem znakomitych oldschoolowych kompozycji w iście mistrzowskim wykonaniu, w tym cover zespołu Slayer - Black Magic + polska wersja tych samych utworów i pięć bonusowych kompozycji będących zapisem koncertu z Jarocina 88, dodatkowo cover zespołu Slayer - Postmortem oraz dwa nigdy nie opublikowane numery z tego okresu. Płyta posiada pliki multimedialne na których znalazły się polskie wersje tekstów oraz biografia zespołu z galerią zdjęć.

MERCILESS DEATH - Holocaust 1992 CD

Po raz pierwszy w wersji cd drugi materiał z 1992 roku, obok kompozycji z Holcaust znalazło się na tym wydaniu kilka kolekcjonerskich smaczków min utwory koncertowe z tego okresu. Bardzo dojrzały rasowo brzmiący materiał bardziej rozbudowane i nieco brutalniejsze kompozycji będące krokiem na przód jednocześnie będące rozwinięciem stylistyki Eternal Condemnation tylko w bardziej dojrzałej formie. Całość Holcaust to doskonała mieszanka Thrash Death nieco nasuwająca skojarzenia do takich klasyków jak Slayer, Dark Angel z Protector, Necrodeath, Sepultura czy Sarcofago z okresu Rotting i The laws of scourge. To doskonały album Prawdziwy klasyk i duma Polskiej Metalowej sceny lat 90tych.

 

MERCILESS DEATH - Sick Sanctities 93 CD

To trzeci materiał legendy polskiej sceny Thrash / Death. Merciless Death pochodzący z 1993 roku. Dziewięć bardzo dobrze zagranych kompozycji łączących w sobie energetyczny styl muzycznej ekspresji Slayer z i potężnym masywnym brzmieniem Morbid Angel "Blessed Are The Sick" i gdzie niegdzie akustycznymi gitarami ala Ride The Ligting czy Bonded By Blood. Warto również zwrócić na doskonałe diaboliczne wokale. Sick Sanctities to zdecydowanie najbardziej dojrzały kompozycyjnie materiał pełen połamanych rytmów i zmian tempa. Doskonałe wyczucie klimatu na tym albumie jest wszechobecne. Widać tu nieprawdopodobny potencjał muzyków i szkoda, że tak znakomity zespół po tak wyśmienitym materiale przestał istnieć. Na tym albumie obok utworów składających się na podstawowa zawartość Sick Sanctities znalazło się tu kilka bonus track's Live Prawdziwa klasyka Polskiego Metalu!

 

MERCILESS DEATH -  From Hell CD

Po latach nie bytu z czeluści najmroczniejszego Hadesu powraca z martwych legenda polskiego thrash metalu, przypominając o sobie nowym pełnowymiarowym albumem będącym kwintesencja wszystkiego co najlepsze w tym gatunku. Doskonale wyważony klimat ukazujący nam jeszcze bardziej oldschoolowe oblicze. Tym razem MERCILESS DEATH uderza z niewyobrażalną siłą. From Hell to powrót do starej formuły Eternal Condemnation, zgrabnie połączonej z tym co udało się wypracować zespołowi na późniejszych produkcjach Holocaust i Sick Sanctities. Ten świetnie rozwinięty temat jest doskonałą kontynuacją a nie dopasowywaniem się na siłę do obecnych trendów i mód!!! To cały czas ten sam Oldschool-metalowy band! Nowy album ukarze się na 2ch nośnikach CD i LP jeszcze w tym roku! Także bądźcie czujni bo tym razem śmierć będzie bezlitosna otwierając bramy piekieł by opętać cały metalowy świat!

MOLESTED SENSES- No Friends Here CD

Debiut Amerykańskich weteranów death metalowej sceny 8siem niszczących kompozycji z roku 2003go profesjonalnie wydany cd 12str booklet okładka autorstwa Jowity Kamińskiej

 

 

MOONTOWER - In the Shadow of the Wolf CD

Brutalny, agresywny Black Metal, Polska, reedycja wyprzedanej EP-ki wydanej w 2003 przez Total Holocaust Records, poszerzona o 4 bonusy

 

 

 

MOLOCH LETALIS- Apoteoza Śmierci CD 2010

37 minut trupiego Black metalu antychrześcijański Diaboliczny czarny meta 666

 

 

MORD'A'STIGMATA - Ansia CD 2013

Trzeci album w dyskografii awangardowo post-black-occult-metalowego  MORD’A’STIGMATA!

 

 

MORDHELL - Suffer in Hell CD 2011

Drugi album poznańskiej Black’n’Rollowej maszyny śmierci MORDHELL!. 13 ciosów Black Metalu ze złą norweską duszą, surowego do kości i doprawionego dawką brudnego, nieokrzesanego, rock’n’rolla. Szatan. Alkohol. Perwersja. Rekomendacja dla fanów Darkthrone, Carpathian Forest, Heretic, Barathrum i starego Celtic Frost.

 

 

MORTAL SLAUGHTER - Destiny / Roots Of Evil CD

Jak, że długo musieliśmy czekać na to aby te dwa doskonałe materiały Destiny 91 i Roots of Evil 90 ukazały sie w wersji cd! Ofiarowujemy wam prawdziwą perłę polskiego podziemia, będącą nie lada gratką dla prawdziwych oldschool metal maniaków thrash/death! Gorąco Polecam!

 

 

MORTAL SLAUGHTER - Lepers 93 CD

Legendarny materiał Lepers z roku 1993 wreszcie doczekał się wydania na srebrnym krążku. Zawartość tego dzieła mimo 20 lat nie straciła nic na sile i cały czas to doskonały death/thrash w klimacie starej dobrej Sepultury / Slayer / Death. Płyta posiada 12 stronicowy booklet z historią zespołu oraz całą masa unikatowych zdjęć. Dodatkowo na płycie znalazły się również bonusowe utwory i myślę, że warto sięgnąć po ten album - bo to kawał historii naszego metalowego podziemia.

 

MORBID VISION- "Visions of the Morbid Rites"/"Demonstration Of Force"92/91 CD 2014 

Co prawda mamy jeszcze 2013 rok, ale Thrashing Madness spogląda już nieco w przyszłość zapowiadając w roku następnym wydanie na Cd Szczecińskiego MORBID VISION "Visions of the Morbid Rites" (demo 92) oraz "Demonstration Of Force" (demo 1991), będzie to pierwsze kompaktowe wydanie tych klasycznych materiałów. Ci, którzy nie pamiętaj tego doskonałego Thrash/Death metalowego bandu a lubią BETRAYER, VADER, MORTAL SLAUGHTER czy MERCILESS DEATH na pewno się nie zawiodą!

 

NEKRON- Border of Light and Darkness ,2014

Ponad 50 minut atmosferycznego black metalu w klimacie BURZUM- Hvis Lyset Tar Oss/ Filosofem ściśle limitowane ręcznie numerowana edycja 500 kopii

 

 

NIGHTMARE - Misterium Przekleństw 1992 CD

To jeden z najbardziej kultowych i zespół polskiego metalowego podziemia wykonującego bardzo oryginalny heavy / thrash z wokalem ala King Diamond (Mercyful Fate). Po 19 latach po raz pierwszy na CD "Mistrium Przekleństw" dodatkowo wzbogacone o unikatowe demo Kyrie Eleison z roku 1989 roku.

 

 

NIGHTMARE - Cryptic Songs 1993 CD

Długo oczekiwana premiera kultowego materiału Cryptic Songs wreszcie doczekała się kompaktowej premiery owe arcydzieło poszerzone jest o 6 bonusowych kompozycji cztery z nich to demo The Evil z roku 92 oraz dwa utwory Live również z tego roku

 

 

 

PANDEMONIUM - The Ancient Catatonia CD 2013

Legendarny album zostaje ponownie wydany w pełnej wersji z dziesięcioma utworami, które od lat fascynują kolejne pokolenia maniaków ekstremalnego grania. Re-edycja "The Ancient Catatonia" w pełni oddaje zimny i surowy klimaty wydań początku lat dziewięćdziesiątych. Komplet tekstów, specjalne zdjęcia oraz wywiady z podziemnych Polskich zinów z tego okresu. Muzyka nie została poddana żadnej zbędnej i niepotrzebnej obróbce. Pozwala to by w pełni opętały słuchacza mroczne antyczne dźwięki. Niech kult mrocznego black / death metalu pozostanie w swojej pierwotnej doskonałej formie.

 PASCAL-Agonia/Bad Omen 2017

 

PASCAL-Collection of Destroyed Brains 1992 cd/dvd. 2017

 

PROSECUTOR-Krew Czarnej Ziemi CD 2017

 

PARRACIDE - Crude Parricide CD Coming Soon 2014

 

 

 

 

PROFANATICA - Disgusting Blasphemies Against God Cd 2010

Album kultowej amerykańskiej grupy Black Metal, surowe, archaiczne brzmienie w starym barbarzyńskim stylu.

 

 

 

PSYCHOPATH -Hatred Outside CD 2015

Od dziś jest już dostępna przed premierowo nowa płyta Warszawskiego Psychopth . Spodziewajcie się bardzo  szybkiego i agresywnego thrash  metalu   Hatred Outside skutecznie zniszczy wasz organ słuchu !!!!!!!!!!!!

 

 

 

baa222