Oldschool Metal Maniac

GREYHAZE RECORDS & DECIBEL MAGAZINE

Greyhaze Records z duma przedstawia najnowszy numer Decibel Magazine (dostępny), w którym Black/Death/Thrashowa kapela SARCOFAGO zostanie wprowadzona do magazynowej Galerii Sław, a wszystko za sprawą ich pierwszego albumu - "Inri", wydanego w 1987 roku. Siedmiostronicowy wywiad drąży w bluźnierczej historii zespołu i rzuca okiem na ten inspirujący brazylijski metalowy styl. Wprowadzenie SARCOFAGO do Galerii Sław magazynu Decibel zbiega się z 25 rocznicą wydania kultowego albumu.

Przeprowadzony przez Chrisa Dicka wywiad zawiera wiele nie publikowanych szczegółów związanych z oryginalną estetyką i brzmieniem Black/Death/Thrash Metalu granego przez zespół. Wywiad porusza również temat jednej z legendarnych scen metalowych na świecie - sceny z miasta Belo Horizonte, która nie tylko wypluła z siebie przepytywaną kapelę ale i metalowych tytanów z SEPULTURY oraz inne kapele, których działalność położyła podwaliny pod początki sceny ekstremalnego Black i Death Metalu.

Wszystkich czterech oryginalnych członków SARCOFAGO opowiada o swoich punktach widzenia związanych z wszystkimi aspektami dotyczących nagrywania płyty "Inri". Nie brakuje wysokiego spożycia alkoholu, rozpusty, walki na pięści i nieubłaganej antyreligijnej nienawiści.

 

baa222