Szczegóły dotyczące EPki Sarcofago !!

Wielu z Was chciałoby  wiedzieć coś więcej na temat  EPka SARCOFAGO która będzie specjalnym dodatkiem do limitowanej edycji #6 Oldschool Metal Maniac owy materiał będzie zatytułowany "Religions, fuck off... WE ARE SARCOFAGO!"

Okładka zostanie wykonana przez mistrza bluźnierstwa - samego Chrisa Moyena, zgodnie z konceptem Wagner'a. Okładka jest już tworzona. Nie będziemy niestety w stanie zamieścić jej na naszym facebook bo zostalibyśmy natychmiast zbanowani. Wymyślimy jakiś inny sposób aby ją Wam przekazać.

EPka zostanie wydana w Gatefoldzie z grubym bookletem zawierającym unikalne i niepublikowane zdjęcia. Wszyscy fanatycy, którzy zamówią DIE HARDOWE wydanie dostaną również wraz z płytą nalepkę z okładką EPki. 

Epka będzie wytłoczona w trzech różnych kolorach: 133 kopie na krwistej czerwieni, 167 na purpurze i 200 na zieleni. Trzymajcie uszy i oczy otwarte bo wystawimy do sprzedaży też jedną sztukę test pressa! Tylko jedna sztuka zostanie sprzedana. 

Teraz pora na ostatni element tej świetnej informacji. Materiał na EPce pochodzi z pierwszego demo kapeli z 1985, które zostało nagrane w bardzo nietypowym składzie: Antichrist - Vomits; D.D. Crazy - Drums; Butcher - Lead Guitars; Incubus - Bass; Rob Thunder - Guitars (ten koleś opuścił zespół po dwóch albo trzech gigach, i mało osób w ogóle wie, że brał udział w tym nagraniu).

EPka będzie zawierać dwa pełne kawałki: "Satanas" i "Nightmare" + "Intro". Co bardzo interesujące - "Satanas" zostało tutaj zaśpiewane po portugalsku!!!

 

 

Przedsprzedaż OMMM #6 ruszyła !!

DOBRE WIEŚCI MANIACY!! Przedsprzedaż naszego nowego numeru rozpoczęta!! Zamawiajcie swoje epki i magazyny tutaj: http://www.ulule.com/metal-maniac-magazine/ (adres wreszcie jest aktywny). Jeśli macie jakieś pytania - piszcie. Podajcie tego newsa dalej!!

 

ATTOMICA - Debiut album CD Thrashing Madness 2013

 

 

Jest już dostępna re-edycja CD debiutu legendarnej formacji ATTOMICA. Ta re-edycja zawiera oryginalny album oraz niepublikowane demo z roku 1986 – Children's Assasin. Wydanie posiada 12 stronicowy booklet z nigdy dotąd nie publikowanymi zdjęciami, wydany na kredowym papierze, folia połysk + obi.

 

 

DREAM THEATER - Dream Theater

Muzycy DREAM THEATER prezentują okładkę swojego najnowszego wydawnictwa. Płyta została zatytułowana "Dream Theater", natomiast premiera została przewidziana na 24 września. Album trafi na pułki sklepowe za sprawą Roadrunner Records. "Dream Theater" został nagrany w Cove City Sound Studios a produkcją tradycyjnie zajął się gitarzysta John Petrucci. Trzeba przypomnieć, że jest to pierwszy materiał, na którym swój udział miał nowy perkusista, Mike Mangini.

W tym roku będzie można również nabyć koncertowy album DREAM THEATER. "Live At Luna Park" pojawi się na rynku 5 listopada. Płyta będzie zawierać zapis koncertów, które DREAM THEATER dał 19 i 20 sierpnia 2012 roku w Luna Park Stadium w Buenos Aires.

 

PREMIERA THRASHING DAMNATION vol. 2

Już 26 lipca nakładem Defense Records ukaże się druga część składanki "Thrashing Damnation Thru Compilation"!! Podobnie jak jedynka, także i vol. 2 będzie wypełniona po brzegi kopiącym dupę  thrash metalem prezentowanym przez najlepsze polskie thrashowe kapele undergroundowe.

Tym razem uszy słuchacza masakrować będą: DRILLER, THE-NO-MADS, STRIKING BEAST, KOMUTATOR, RUSTED BRAIN, R.O.D., TESTER GIER, REPULSOR, RAGING DEATH, MENTHRASS oraz ROTENGEIST.

Thrashing Damnation 2 – to 11 zespołów, 24 numery, prawie 80 minut muzyki w najlepszym wydaniu!! W celu nabycia płyty (10 PLN) należy pisać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontaktować się bezpośrednio z którąś z kapel.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=nHuACnfkbgU

 

OUTRAGE - Brutal Human Bastard

Austriacki OUTRAGE podpisał kontrakt z Massacre Records.

Zespół rozpoczął działalność w 2000 roku, od samego początku masakrował słuchacza Death Metalem, jednak wpływ na ich twórczość miały nie tylko kapele ze Stanów Zjednoczonych ale także klasyki metalu takie jak AC/DC czy SEPULTURA.

Znakiem rozpoznawczym OUTRAGE są gwałtowne melodie, ostre i krótkie fazy rytmiczne, oraz agresywne, nagłe łamania melodii połączone z tekstami na temat gniewu, melancholii, frustracji oraz krytyki społeczeństwa.

W marcu 2011 roku muzycy wkroczyli do studia Kohlekeller i rozpoczął nagrania swojego najnowszego albumu "Brutal Human Bastard", który ukarze się na jesieni tego roku.

 

MORBID VISION w Thrashing Madness

Co prawda mamy jeszcze 2013 rok, ale Thrashing Madness spogląda już nieco w przyszłość zapowiadając w roku następnym wydanie na Cd Szczecińskiego MORBID VISION "Visions of the Morbid Rites" (demo 92) oraz "Demonstration Of Force" (demo 1991), będzie to pierwsze kompaktowe wydanie tych klasycznych materiałów.

Ci, którzy nie pamiętaj tego doskonałego Thrash/Death metalowego bandu a lubią BETRAYER, VADER, MORTAL SLAUGHTER czy MERCILESS DEATH na pewno się nie zawiodą!

 

CATACUMBA - Animus Mortis

Muzycy brazylijskiego CATACUMBA przedstawiają płytową wersję mini-albumu "Animus Mortis". Krążek pojawi się wkrótce za sprawą Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . CD będzie zawierać 6 nie publikowanych dotąd utworów utrzymanych w klimatach Black Death Metalu. Materiał został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w No Name Studios. Koncept okładki powstał za sprawą G.V.N., gardłowego CATACUMBA, natomiast ilustracjami zajął się Emerson Maia.

 

SAMAEL - Worship Him na 12" picture winylu

Pierwszy raz w historii prezentujemy legendarny debiutancki album SAMAEL na 12" picture winylu. Jeden z najbardziej złych i wpływowych albumów w historii Black Metalu ukaże się pod szyldem Black Vomit Records. "Worship Him" ukaże się z okazji 22 rocznicy wydania płyty. Winyl będzie ściśle limitowany do 100 kopii. Krążek możecie nabyć pod tym linkiem: http://blackvomitrecords.com/catalog/index.php?main_page=product_info&
cPath=10&products_id=1283

 

THRASHING DAMNATION THRU COMPILATION VOL.2

 

Jak już wcześniej informowaliśmy do Oldschool Metal Maniac Magazine #6 będzie dołączona limitowana EP SARCOFAGO, oprócz tego do 500 kopii magazynu będzie dorzucona druga część "Thrashing Damntation through compilation". Na płytce znajdziecie jedenaście undergroundowych thrashowych kapel. Powyżej możecie obadać trailer. Komentujcie, rozpowszechniajcie i szerzcie propagandę!! Enjoy!

 

baa222