OLDSCHOOL METAL MANIAC # XVIII

Jest już dostępny nowy numer Oldschool Metal Maniac # XVIII

152 strony Staroszkolnego Metalu !!!!!!!!!!

                Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mail ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

BRUTAL ASSSAULT 2020 NEWS

 

BRUTAL ASSSAULT 2020 NEWS

 

BLACK SILESIA PRODUCTIONS NEWS

 

METALMANIA XXV 2020

 

MYSTIC FESTIVAL 10-11 ,06.2020

 

MYSTIC FESTIVAL 10-11 ,06.2020

 

Z dumą informujemy, że pierwsza edycja odrodzonego Mystic Festival ma szansę na prestiżową nagrodę European Festival Award w dwóch kategoriach – Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości i Najlepszy Nowy Festiwal. Teraz wszystko w rękach jurorów oraz gości i przyjaciół festiwalu, którzy mogą nas wesprzeć w głosowaniu. Wszystko w Waszych rękach!

Oddaj swój głos tutaj: http://bit.ly/EF-AWARDS 
Nasze kategorie to Best Medium Festival i Best New Festival.

Głosy można oddawać do 30 listopada, a krótka lista ostatecznych nominacji zostanie ogłoszona 10 grudnia. Uroczystość wręczenia nagród European Festival Awards będzie miała miejsce w połowie stycznia 2020 roku. 
A już 10 i 11 czerwca 2020 roku zapraszamy do Krakowa na kolejną odsłonę Mystic Festival. Odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów, w tym: Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Accept, Mgła, Heilung, Obituary, Vader, Beast In Black i Infected Rain. 
 

 

 

 

BLACK SILESIA PRODUCTIONS NEWS

    

Sabbat na Black Silesia Open Air V: Sabbat (JPN)!Część z Was wie już o tym doskonale; pozostałym niesiemy radosną wieść: japoński Sabbat zagra swój pierwszy i jedyny koncert w Polsce w ramach przyszłorocznej edycji Black Silesia Open Air, która odbędzie się 5 i 6 czerwca 2020 roku w Grodzie Rycerskim w Byczynie.Często określani jako „Japoński Venom” słyną z niezliczonej ilości wydawnictw, nietypowego wizerunku, a przede wszystkim z bycia jednym z tych kultowych zespołów, których zobaczenie na żywo graniczy z cudem.My oczywiście musieliśmy dopiąć swego.Bogowie wszystkiego co najohydniejsze i najsurowsze w metalu i zarazem japońscy pionierzy gatunku, nieprzerwanie działający na scenie od 1984 roku pod wodzą Gezola przylecą do Polski na swój pierwszy w historii koncert na nasze specjalne zaproszenie.PS Gezol kazał przekazać, że będzie to „pierwszy koncert Sabbat we Wschodniej Europie” i choć klasyfikowanie nas w ten sposób może wydawać się wątpliwe – niewątpliwie będzie to wydarzenie unikatowe dla prawdziwych MANIACS.Festiwal odbędzie się w tej samej formie i w tym samym miejscu, co dwie poprzednie edycje.Szczegóły, bilety i kolejne ogłoszenia – wkrótce.Black Silesia Open Air V
Gród Rycerski w Byczynie
46-220 Biskupice 58
5 – 6 czerwca 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oldschool Metal Maniac XVIII Coming Soon

 

METALMANIA XXV 2020

 

baa222