MYSTIC FESTIVAL 2022:

Prezentujemy wam plan (prawie!) wszystkich koncertów Mystic Festival 2022 i ruszamy z przedsprzedażą biletów jednodniowych.

Kto w piątek będzie headlinerem Main Stage, a kto w sobotę zaprosi na Sabbath? Już dziś możecie szczegółowo zaplanować swoją trasę przez Mystic Festival 2022, oto bowiem prezentujemy podział koncertów na dni i sceny. Dziś również rusza sprzedaż biletów jednodniowych w cenie 299 zł.

Poniżej znajdziecie szczegóły programu Mystic Festival 2022. Do zobaczenia w Gdańsku!Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

GRAVELAND FEST 27-28.05.22

 

DEAD CAN DANCE Live In Poland 05..05.22

 

Black Silesia Open Air V: Exciter, Omen, Root, Desaster, Deathhammer is back after a two year absence!

 

MYSTIC FESTIWAL 2022 KONKURS

Mystic Coalition i Antyradio zapraszają zespoły do wzięcia udziału w konkursie Road to Mystic. To droga, która doprowadzi was na Mystic Festival. Chcecie zagrać na początku czerwca w Gdańsku, obok m.in. Judas Priest, Mercyful Fate i Opeth? Czekamy na zgłoszenie!
 
 Road to Mystic jest konkursem dla zespołów, które chcą i powinny wystąpić na Mystic Festival, ale zapomnieliśmy je w tym roku zaprosić (sorry). Możecie mieć w dorobku tylko nagrania demo, ale wasza dyskografia może też liczyć kilka płyt – staż i zasługi na początku tej drogi nie mają znaczenia. Dowolny jest również rodzaj wykonywanej muzyki, dopóki wpisuje się w linię programową naszego festiwalu – a więc death i black będą w porządku, heavy metal i thrash też, do tego stoner, grind, hardcore, sludge, doom, gothic, post-metal… Wszystko jedno, co gracie, byle żarło.

Żeby wziąć udział w Road To Mystic trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie festiwalu i czekać na przyjęcie zgłoszenia. Na śmiałków czekamy do 8 kwietnia!
Wszystkie zgłoszenia dopuszczone do konkursu utworzą listę zespołów, na które fani muzyki będą mogli głosować od 11 kwietnia do 22 kwietnia. Do ścisłego finału trafią trzy grupy, które uzyskają najwięcej głosów oraz jeden zespół wskazany przez jury (tzw. dzika karta). Jury zastrzega sobie możliwość nie przydzielenia dzikiej karty – wtedy przechodzi kapela, która w głosowaniu uplasowała się na czwartym miejscu.
Najlepszą czwórkę poznamy 25 kwietnia, a już 29 kwietnia odbędzie się koncert finałowy – poprzedzający występy Igorr, Otto Von Schirach i Drumcorps w warszawskim klubie Progresja. Zespół, który tego wieczoru najbardziej przypadnie do gustu jurorom konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival 2022 do Gdańska, a jego muzyka będzie prezentowana na antenie Antyradia.
 

 

 

 

 

ROADHOG Live Wrocław 25.03.22

 

KRAKÓW 07.05.2022

 

BRUTAL ASSAULT XXV| 9 - 13 sierpnia 2022 | twierdza Josefov | 5 dni - 5 scen - 150 zespołów - kino grozy - wystawy

Dużymi krokami  zbliża się XXV edycja BRUTAL ASSAULT.

150 artystów różnych gatunków w ciągu pięciu dni. Najnowsza aktualizacja składu przed Bożym Narodzeniem przekroczyła już setkę i zdobyła więcej headlinerów na liście.

1914, Abbath, Aborted, Ad Nauseam, Ahab, Alcest, Amenra, Arcturus, As I Lay Dying, Asphyx, At The Gates, Atari Teenage Riot, Baest, Bell Witch, Benighted, Blood Incantation, Bloodbath, Butcher Babies, Cannibal Corpse, Cattle Decapitation, Clutch, Comeback Kid, Conjurer, Cradle Of Filth, Dark Funeral, Darkest Hour, Decapitated, Die Krupps, Draconis Infernum, Evil Dead, Evoken, Excrementory Grindfuckers, Exhorder, Exhumed, Extinction A.D., Fleshgod Apocalypse, Front Line Assembly, Frontierer, Fueled By Fire, Gaahls Wyrd, God Mother, Hangman's Chair, Hentai Corporation, Humanity's Last Breath, Igorrr, Imperial Triumphant, Insomnium, Jinjer, Katatonia, Leprous, Life Of Agony, Lorna Shore, Lost Society, Manes, Mass Infection, Mayhem, Melt-Banana, Mercyful Fate, Misery Index, Mors Principium Est, Municipal Waste, Mysticum, Nailed To Obscurity, Necrophobic, Necrot, Nekrogoblikon, Nunslaughter, Onslaught, Ottone Pesante, Pallbearer, Paradise Lost, Pensées Nocturnes, Pentagram, Phlebotomized, Psycroptic, Psykup, Razor, Regarde Les Hommes Tomber, Rings Of Saturn, Rivers Of Nihil, Sacred Reich, Sigh, Skywalker, Slagmaur, Soen, Soreption, Static–X, Strigoi, Suffocation, Swallow The Sun, Tallah, Tesseract, The Agonist, The Black Dahlia Murder, Uada, Undergang, Unearth, Urne, Valkyrja, Venom, Vitriol, Voices, Vola, Winterfylleth

Brutal Assault ma 70% składu, aktualne bilety się kończą

Spóźnione obchody 25. rocznicy oficjalnie rozpoczynają się we wtorek 9 sierpnia, a wszystkie bilety zakupione od jesieni 2019 r. są ważne. Organizatorzy zwracają również uwagę, że 60% biletów zostało już sprzedanych, a aktualna edycja biletów kończy się pod koniec stycznia - w poniedziałek 31 stycznia!

 

 

Szwedzki zespół wystąpi w Polsce 8 lipca 2022 roku.

„Holy Moly!”, Blues Pills zagrają jeden koncert w Krakowie! Rockowa grupa, z fenomenalną wokalistką Elin Larsson na czele, powróci do naszego kraju w ramach swojej letniej trasy koncertowej.
 
Bilety na koncert są już dostępne w przedsprzedaży na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) Uwaga: I pula jest ściśle ograniczona!
 
 

OLDSCHOOL METAL MANIAC # XXI PL

 

baa222