JOSEFSTADT by Brutal Assault

 

 

 

Trudno w to uwierzyć ale nie ma już wśród nas Mike Howe R.I.P

 

 
 Zawsze pełen energii na scenie , wyjątkowy  wokalista miał zaledwie 55 lat :( 
R.I.P.
 

JUDAS PRIEST

Już nie długo maniacy JUDAS PRIEST będą mogli zaopatrzyć się w nie lada rarytas :) specjalny  BOX CD  „50 Heavy Metal Years Of Music” , 42 płyty CD, wśród materiałów niepublikowanych znajdzie się osiem koncertów, a także dwie płyty z wybranymi nagraniami koncertowymi i demo.
 
Całość ma kosztować 345 funtów .
 

OLDSCHOOL METAL MANIAC # XIX ENG COMING SOON 17.02. 2020

200 stron wyłącznie poświęcone  BATHORY , archiwalne wywiady z Quorthonem , artykuły,recenzje wywiady tematyczne z zespołami inspirującymi się twórczością  BATHORY ,Vinyl Collector 

 

SCHISMATIC -CIRCLE OF EVOLUTION LP

 

OLDSCHOOL METAL MANIAC # XX (ENG) A TRIBUTE TO BATHORY

 

News Fallen Temple

 

MORTAL SLAUGHTER- Lepers LP Coming Soon 2021

 

Ultimate Death Metal Patology

 
Po niecałych 7 latach od założenia kapeli, nadchodzimy z naszym pierwszym albumem o nazwie "Skulls Beneath the Cross". Proces tworzenia tego albumu trwał prawie dwa lata w zatęchłej piwnicy na Przeróbce w Gdańsku. Cały ten czas obfitował w imprezy, koncerty promujące nasze poprzednie wydawnictwo "Collecting the Trophies" oraz tworzenie nowego materiału. Podczas naszych podróży poznaliśmy wiele fantastycznych osób i nawiązaliśmy wiele zajebistych znajomości. Chcemy ten album dedykować tym wszystkim osobom, które spotkaliśmy na swojej drodze. Miejmy nadzieję, że po pandemii znowu wyruszymy w trasę, gdzie będziemy grać dla totalnych maniaków, pić tani alkohol i poszerzać nasze patologiczne wybryki. Ten album również jest hołdem dla metalu lat 90 pochodzącego z Florydy oraz naszej lokalnej sceny, która była ogromną inspiracją.
 
 
 

MOTORHEAD 'No Sleep 'Till Hammersmith'

'No Sleep 'Till Hammersmith' to album kultowy nie tylko dla fanów Motörhead, ale jest to płyta uważana powszechnie za jedną z najlepszych pośród nagrań koncertowych w historii. W tamtym czasie zespół był na fali wznoszącej swojej popularności i trasa po UK z 1981 roku, w trakcie której zarejestrowano utwory na ten album, to szalone 32 koncerty zagrane z zaledwie dwoma dniami przerwy.

Był to pierwszy album zespołu, który dotarł na sam szczyt list brytyjskich. Przebił tym samym poprzednie 'Ace of Spades', 'Bomber' i 'Overkill'. Stało się tak dlatego, że Motörhead to przede wszystkim zespół koncertowy.

Lemmy (wypowiedź z dnia wydania, 27.06.1981r):
“Wiedziałem że to właśnie koncertowa płyta będzie tą najlepszą, bo my jesteśmy koncertowym zespołem. Nie da się po wysłuchaniu naszych płyt zorientować się jacy jesteśmy naprawdę. Musisz nas zobaczyć na żywo.”

 

baa222