OLDSCHOOL METAL MANIAC # XI 2016

Jest już dostępny nowy Oldschool Metal Maniac # XI

 

INTO THE ABYSS FESTIVAL NEWS

Totalny News do składu festiwalowego dobiły jeszcze dwie bardzo konkretne kapele Belphegor (Aus), oraz Death Metalowa Legenda Possessed (US) Wygląda na to ,że w końcu mamy w naszym kraju metalowy festiwal na miarę NWN Fest!!!!!!!!!!

Przedsprzedaż biletów na festiwal rozpocznie się z dniem szósty września.

Poprawiony (poniedziałek, 29 sierpnia 2016 07:09)

 

INTO THE ABYSS FESTIVAL #2

Jest już znany festiwalowy rozkład jazdy :

Poprawiony (sobota, 26 listopada 2016 07:23)

 

DORO JEDYNY KONCERT W POLSCE


Już 1 grudnia w katowickim MegaClubie wystąpi niezwykła, legendarna Doro.Występ heavymetalowej wokalistki otworzy norweska formacja Spitfire. Katowicki koncert Doro znanej również z hardrockowej formacji Warlock będzie jedynym w naszym.

 

GREYHAZE RECORDS NEWS

 

EXORCIST -Voices From The Graves/After The North Winds CD Coming Soon 2016

Małymi krokami zbliża się prapremiera legendarnych  materiałów  demo EXORCIST -Voices From The Graves" 1987 oraz After The North Winds z roku 1988 ,obok wyżej wymienionych materiałów znajdzie się na tym  CD kilka unikatowych bonusów w postaci nagrań Live Thrash Camp , ,bogato zdobiony booklet z wywiadem z EXORCIST autorstwa  Wojtka Lisa z całą masa archiwalnych zdjęć + obi

 

METAL MIND PRODUCTIONS NEWS KONCERT SAXON 21/11/2016 WARSZAWA Progresja Music Zone - Fort Wola 22

Saxon (Official), legenda NWOBHM powraca do Polski! Ta kultowa formacja, która już od 40 lat obecna jest na muzycznej scenie, wystąpi w Polsce 21 listopada w warszawskiej Progresji w ramach trasy The Battering Ram World Tour, a towarzyszyć jej będą dwie znakomite grupy, Last In Line i Girlschool. Zapraszamy! 

Saxon na trasie supportować będą dwie znakomite formacje, Last In Line oraz Girlschool. Amerykański Last In Line to grupa w skład której wchodzą m.in. Vinny Appice (Black Sabbath) oraz Vivian Campbell (Def Leppard). Grupa ta powstała w 2012 roku a stworzyli ją muzycy formacji DIO, w tym roku natomiast ukazał się debiutancki krążek kapeli, „Heavy Crown”. Girlschool to czołowy kobiecy przedstawiciel NWOBHM, formacja ta istnieje już od 1978 roku i ma na koncie 13 studyjnych płyt z czego ostatnia, „Guilty as Sin” ukazała się w zeszłym roku.

 

Poprawiony (piątek, 16 września 2016 07:29)

 

BLACK SILESIA FESTIVAL 19.11.2016

 

OVERKILL W POLSCE

 

PLANET HELL PRE ORDER

 

Został uruchomiony  pre order na  promocyjny pakiet  Digibook PLANET HELL wraz koszulką wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

Poprawiony (czwartek, 22 września 2016 12:55)

 

baa222