40. Rocznica koncertowego albumu MOTORHEAD ‘NO SLEEP ‘TIL HAMMERSMITH’ Data Premiery 25.06.2021

Kolejna wiadomość od BMG tym razem dotyczy Motörhead. W zeszłym roku minęło 40 lat od kultowego Ace Of Spades, w 2019 r. świętowaliśmy rocznicę Overkill i Bomber i z tej okazji ukazały się reedycje tych albumów w postaci bogatych box setów. W tym roku przypada 40. lecie albumu, który stał się prawdziwym numerem jeden Motörhead i pokazał czym ten zespół naprawdę jest . 
 
WYDANIA 2CD I 3LP
ZAWIERAJĄCE NIGDY NIEPUBLIKOWANE NAGRANIA ORAZ JEDEN PEŁEN KONCERT Z 1981 

DELUXE 4CD BOX SET
ZAWIERAJĄCY NIGDY NIEPUBLIKOWANE NAGRANIA ORAZ PO RAZ PIERWSZY 3 PEŁNE KONCERTY Z 1981r
Nigdy niepublikowane nagranie 'The Hammer' wraz z wideo:
https://motorhead.lnk.to/nosleep40PR   
 

HellAvenger

 

NEWS Mystic Festival przeniesiony na rok 2022

Nowa data festiwalu 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota 2022.

 

    • Judas Priest potwierdzają swój udział w Mystic Festival 2022. Będą jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentują swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.
    • Niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.
   
  
 

DARKNESS SHALL RISE PRODUCTIONS NEWS

 

PROSECTOR CD Coming Soon 2020

 

NEWS Mystic Festival 2021

Do załogi dołączają kolejne kapele :
The HU,
TheTrue Mayhem, Igorrr.Baroness,Kvelertak,,The Stubs, Code Orange,Blindead,Azarath,Alien Weaponry,Gold,The Picturebooks,The Vintage Caravan
Mortiis,
Lindy-Fay Hella
& Dei Farne,The Materia,Dopelord, Okkultokrati,Twin Temple
Raging Speedhorn,
Dead Lord,1914,0BandOfficial,Maggot Heart,Proscription
Hangman's Chair,
Irfan ,
Medico Peste,
Déluge,OvO,Neon Haze (
Octopussy
/
FAVORIT89
/
William Malcolm / Nightrun87
),Tester Gier,Konvent
Dwaal ,Rosk,,
Spaceslug,Major Kong,Fleshworld, Grift ,
,Taraban,Red Scalp. Czerń , Stay Nowhere
 

ACE OF SPADES’ 40. lecie wydania albumu data: 30.10.2020 r.

BMG razem z ekipą zespołu, świętując tę rocznicę postanowiła wydać kolekcjonerski box set oraz specjalne wersje CD i winylowe tego klasycznego albumu.
Premiera niepublikowanej do tej pory wersji koncertowej 'Ace Of Spades':
https://bit.ly/2ONpzE9

 
Box set to propozycja dla kolekcjonerów i ultra fanów zespołu. Zawierać będzie 42 nigdy nie publikowane utwory, m.in.: 10 calowego winyla z instrumentalnymi wersjami utworów (nigdy nie publikowanymi), podwójny album z wersjami B i wersjami alternatywnymi utworów z płyty, DVD z kompilacją występów grupy w TV (lata 1980-1981), komiks 'The Motörhead Rock Commando' i wiele innych (pełna lista poniżej i w załączniku).
Wersja wydania na podwójnym CD i potrójnym winylu, zawierać będzie 17 do tej pory nie publikowanych utworów, m.in. koncert z trasy 'Ace Up Your Sleeve' (który znajdzie się na box secie, w wersji rozszerzonej) oraz dłuższa okładka z historią powstawania płyty i niepublikowanymi do tej pory zdjęciami.

W załączniku zdjęcia, okładka oraz pełna wersja informacji prasowej.
 

Zawartość box setu “Ace Of Spades”:
·       Album Ace Of Spades, ze specjalnym masteringiem wykonanym z oryginalnych nagrań.
·       Dwa podwójne albumy koncertowe z trasy Ace Up Your Sleeve.
·       'A Fistful Of Instrumentals'. 10 calowy winyl, EPka zawierająca niepublikowane do tej pory wersje instrumentalne utworów z 1980 roku.
·       'The Good, The Broke & The Ugly'. Podwójny album zawierający utwory ze stron B, alternatywne i rzadkie wersje utworów.
·       'Ace On Your Screens: A DVD'. Kompilacja rzadkich występów w TV z lat 1980-81, koncert z 1981 oraz audio mix w wersji 5.1 oryginalnego albumu
·       Historia Ace Of Spades. 40 stronicowa książeczka z historią albumu opowiedzianą przez ich twórców – zawiera niepublikowane wywiady, zdjęcia i inne pamiątki.
·       Program trasy Ace Up Your Sleeve.
·       Komiks 'The Motörhead Rock Commando'.
·       5 kości do pokera, którymi można grać na gry planszowej umieszczonej w box secie.  
·       Twarda okładka – stylizowana na pudełko dynamitu w klasycznym stylu Dzikiego Zachodu.
·       Limitowany 7 calowy krążek singla ‘Ace Of Spades’ - reprodukcja holenderskiej wersji, zawierający niewydaną wersję instrumentalną na stronie B (dostępne do wyczerpania nakładu - ilość limitowana!)

 

MORTAL SLAUGHTER- Lepers LP Coming Soon

Myślę ,że ta wiadomość ucieszy wszystkich maniaków staro szkolnego DEATH METAL !!!!!!!!!!!

Szykuje się vinylowa reedycja MORTAL SLAUGHTER- Lepers w tym 100 sztuk Die Hard z metalowym pinem , tkaną naszywką , oraz alternatywną okładką znaną z wydania CD

 

BRUTAL ASSAULT #25 Sierpień 10-14, 2021| Twierdza Josefov 5 dni – 5 scen – 150 zespołów – projekcja horrorów – wystawy

Zapewne wielu z Was zadawało sobie pytanie o skład kolejnej,przełożonej na 2021 edycji Brutal Assault. z wielką przyjemnością możemy Was zatem poinformować,że znakomita większość kapel, które miały się pojawić w 2020 (tj. 90%) potwierdziło swoje uczestnictwo w przyszłorocznej edycji. Nie bądźcie rozczarowani,jeśli nie możecie na dzień dzisiejszy znaleźć swoich ulubionych kapel w aktualnej rozpisce, bo ustalanie składu nadal jest dogrywane i z pewnością pojawi sięjeszcze więcejzespołów.

Pragniemy was również poinformować, że w związku z faktem, że przyszłoroczna edycja będzie 25 rocznicą Brutal Assault  została wydłuzona   do pięciu dni. Dlatego oczekujcie szeregu kolejnych, znakomitych kapel, które dołączą do składu w 2021. Będziemy sukcesywnie informować Was o kolejnych uczestnikach w nadchodzących tygodniach i jesteśmy przekonani, że będzie to naprawdę świetna edycja.

 

 

 

 

MYSTIC FESTIWAL 2021

 

baa222