UNDER THE SIGN OF GARAZEL NEWS

 

Koncert GRAVELAND w Chorzowie 03.06.17

Poprawiony (wtorek, 30 maja 2017 12:07)

 

METAL MIND PROD NEWS

 

I Am Morbid (USA), Necrophagia + Goście | 29.05,17 Rudeboy Club Bielsko Biała

Ex  MORBID ANGEL  David Vincent (wokal i bas) oraz Tim Yeung (perkusja), zasileni gitarzystami Billym Hudsonem ( CIRCLE II CIRCLE) i Irą Blackiem (METAL CHURCH ), staną w szeregach nowego zespołu I AM MORBID  Kapela będzie wykonywać klasyczny repertuarMORBID ANGEL  


Poprawiony (czwartek, 20 kwietnia 2017 08:26)

 

Manilla Road - pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

Manilla Road po 40 latach działalności po raz pierwszy w Polsce! Amerykańska legenda epic heavy metalu odwiedzi nasz kraj na zaproszenieBlack Silesia Productions w ramach trasy uświetniającej cztery dekady działalności. Będzie to ich pierwsza i jedyna wizyta w naszym kraju.


Dla fanów którzy wielokrotnie pisali petycje i organizowali akcje mające na celu ściągnięcie Manilla Road do Polski będzie to wydarzenie wyjątkowe. Black Silesia Productions postanowiło podjąć wyzwanie i ściągnąć do Polski zespół, któremu nie udało się tu dotrzeć w trakcie całej 40-letniej kariery.

Poprawiony (czwartek, 20 kwietnia 2017 08:17)

 

SATYRICON NA 2 KONCERTACH W POLSCE

Poprawiony (środa, 05 kwietnia 2017 20:34)

 

HELLIAS NEWS

Dobre wieści z obozu HELLIAS już niebawem będzie miała miejsce premiera nowego video clipu do numeru Deliverance

Poprawiony (niedziela, 07 maja 2017 08:36)

 

KNOCK OUT NEWS

Flotsam And Jetsam: Znamy czasówkę koncertu w Krakowie
Amerykańscy thrash metalowcy z Flotsam And Jetsam już na początku przyszłego miesiąca wystąpią w naszym kraju. Poznaliśmy dokładną czasówkę nadchodzącej imprezy.

Kiedy: 6 kwietnia (czwartek) 2017
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out ProductionsBilety dostępne na: www.knockoutprod.net/sklep(druki kolekcjonerskie)
 

Poprawiony (wtorek, 11 lipca 2017 14:20)

 

Manilla Road - pierwszy i jedyny koncert w Polsce !Manilla Road

 Po 40 latach działalności po raz pierwszy w Polsce! Amerykańska legenda epic heavy metalu odwiedzi nasz kraj na zaproszenieBlack Silesia Productions w ramach trasy uświetniającej cztery dekady działalności. Będzie to ich pierwsza i jedyna wizyta w naszym kraju.
Dla fanów, którzy wielokrotnie pisali petycje i organizowali akcje mając
e na celu ściągnięcie Manilla Road do Polski będzie to wydarzenie wyjątkowe. Black Silesia Productions postanowiło podjąć wyzwanie i ściągnąć do Polski zespół, któremu nie udało się tu dotrzeć w trakcie całej 40-letniej kariery.
Pomimo bliskiego terminu, to unikatowe wydarzenie udało się zlokalizować w samym centrum stolicy, w klubie muzycznym Beerokracja, znajdującym się przy stacji metra Centrum, nieopodal Pałacu Kultury i Nauki.Uwaga, w związku z pojemnością klubu – ilość miejsc ściśle ograniczona!Bilety:
http://blacksilesia.8merch.com/services/store


 

Poprawiony (poniedziałek, 20 marca 2017 18:57)

 

Metalmania 2017 - zestaw dla fana!

 

Metal Mind Productions informuje, że po dziewięcioletniej przerwie powraca jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo - Wschodniej, METALMANIA! Najnowsza, XXIII edycja tego kultowego festiwalu odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej i polskiej sceny metalowej! Festiwal wzbogacony zostanie także o wiele pozamuzycznych atrakcji, o których wkrótce poinformujemy!

Najnowsza edycja Metalmanii będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale będzie to prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej. Festiwal pozostaje wierny swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców. Zapraszamy!

Główna Scena: Tygers of Pan Tang, Sinister, Impaled Nazarene, Arcturus, Furia, Vader,  Entombed A.D., Sodom, Coroner, Moonspell, Samael

Druga Scena: Mentor, Stillborn, Thermit, Animations, In Twilight's Embrace, Mord'A'Stigmata, Infernal War, Thaw, Obscure Sphinx, CETI, Entropia

 

Otwarcie bram: 10.00, Główna Scena: 11.30, Druga Scena: 11.00

Poprawiony (środa, 05 kwietnia 2017 20:35)

 

baa222