OLDSCHOOL METAL MANIAC NEWS


Dostaliśmy potwierdzenie co do pierwszej kasety demo która będzie dodana do limitowanej edycji # XI OLDSCHOOL METAL MANIAC sprzedawanej wyłącznie jako pre order będzie to debiutanckie demo Black Speed Metalowej hordy z USA ATTOMIC SIN

Poprawiony (wtorek, 06 września 2016 14:53)

 

NEWS TURBO [Back To The Past Tour] 2016

 

 

CENTURY MEDIA NEWS

 

Co powiecie na powrót prawdziwego kultu? Pionierzy szwajcarskiego metalu, zespół CORONER (w składzie Tommy Vetterli (git), Diego Rapacchietti (bębny) i Ron Broder (bas/wokale) znajduje się nigdzie indziej jak właśnie w studio nagraniowym! Wszyscy dobrze pamiętamy, kiedy to właśnie CORONER,w roku 1990,spowodował prawdziwe poruszenie w środowisku muzycznym swoim progresywnym i wysublimowanym technicznie thrashem. CORONER uważany był za jeden z najbardziej awangardowych i niekonwencjonalnych zespołów i w rezultacie przyciągnął zainteresowanie takich światowych tuzów jak na przykład METALLICA. CORONER to zaprawdę potężny zespół, który zdobył sobie uznanie nie tylko takich muzyków jak Max Cavalera (SEPULTURA), Franz Treichler (THE YOUNG GODS) czy Mille Petrozza (KREATOR), ale też fanów z dosłownie całego świata. Zanim w roku 2017wydany zostanie następca albumu Grin (pierwotnie wydanego w 1993), 23 września dostępny będzie album Autopsy w formie 3 płyt Blu-ray i LP/3 dvd oraz cd. Materiały zawarte na tym wydawnictwie to film opisujący historie zespołu, nagrania live, niepublikowane wywiady oraz kompilacja najlepszych utworów z kariery zespołu. Wersja Blu-ray/LP to prawdziwy kolekcjonerski rarytas, limitowany do 3000 kopii i podpisany osobiście przez członków zespołu.

 

ABSU po raz pierwszy w Polsce!

Z niezdrową radością informujemy, że skład drugiej edycji Into the Abyss Fest uzupełnia otoczony autentycznym kultem i nigdy nie widziany na polskiej ziemi ABSU! Oprócz amerykańskich okultystów na deskach wrocławskich klubów zobaczycie jeszcze black metalowców z KRINGA, a sam festiwal rozrasta się do dwóch dni i odbędzie się 9 i 10 grudnia na deskach trzech wrocławskich klubów. I to jeszcze nie koniec bardzo dobrych informacji. Pełny skład oraz ceny biletów ogłosimy we wrześniu.


 

Heart Of Rock Agency NEWS

- VENOM INC., VITAL REMAINS, MORTUARY DRAPE, NERVOCHAOS, DESECRATOR + TRIAGONAL, „Łódzki Dom Kultury”, sobota, 15.10.2016, bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (przed koncertem).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  VENOM INC., VITAL REMAINS, MORTUARY DRAPE, NERVOCHAOS, DESECRATOR, Centrum Kultury „Rotunda” w Krakowie, poniedziałek, 17.10.2016, bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (przed koncertem).

Poprawiony (wtorek, 16 sierpnia 2016 19:14)

 

Black Silesia Productions News

Archgoat Official nowym headlinerem Black Silesia Festival.
Stawka imprezy zostaje podniesiona - legenda rytualnego black metalu założona w 1989 roku przez braci Lord Angelslayera i Ritual Butcherera, przyleci na ten jeden koncert na zaproszenie Black Silesia Productions. Dodatkowo, pomimo odwołania ich trasy, Black Silesia Productions zdecydowało się ściągnąć Demonomancy do Polski, aby zachować prawie niezmieniony lineup festiwalu.

Skład uzupełnia polski Necrosadist. Black Silesia Festival. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków. Bilety: http://blacksilesia.8merch.com/bilet_black_silesia_festival…

 

Poprawiony (niedziela, 14 sierpnia 2016 17:14)

 

KNOCK OUT PROD NEWS

 

ANGELCORPSE W POLSCE

 

Już 24 października w warszawskiej Progresji wystąpi gitarzysta Motörhead, Phil Campbell

 

24.10.16 - Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
120 PLN - w przedsprzedaży
140 PLN - w dniu koncertu

Bilety do nabycia na stronach: www.shop.metalmind.com.pl,www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,

 

NEWS TURBO [Back To The Past Tour] 2016

TURBO wykonuje na tej trasie W CAŁOŚCI album 'KAWALERIA SZATANA' z okazji 30 rocznicy wydania tego krążka.‘Back To The Past Tour’ zespołów TURBO i INTERNAL QUIET jest swym zasięgiem i liczbą lokalizacji największym tournee w Polsce (obejmuje 40 koncertów) – zaczyna się 27 sierpnia na festiwalu Książ Rock Zone a kończy 14 stycznia 2017 występem w poznańskim Blue Note.

Poprawiony (środa, 17 sierpnia 2016 08:44)

 

baa222