ACE OF SPADES’ 40. lecie wydania albumu data: 30.10.2020 r.

BMG razem z ekipą zespołu, świętując tę rocznicę postanowiła wydać kolekcjonerski box set oraz specjalne wersje CD i winylowe tego klasycznego albumu.
Premiera niepublikowanej do tej pory wersji koncertowej 'Ace Of Spades':
https://bit.ly/2ONpzE9

 
Box set to propozycja dla kolekcjonerów i ultra fanów zespołu. Zawierać będzie 42 nigdy nie publikowane utwory, m.in.: 10 calowego winyla z instrumentalnymi wersjami utworów (nigdy nie publikowanymi), podwójny album z wersjami B i wersjami alternatywnymi utworów z płyty, DVD z kompilacją występów grupy w TV (lata 1980-1981), komiks 'The Motörhead Rock Commando' i wiele innych (pełna lista poniżej i w załączniku).
Wersja wydania na podwójnym CD i potrójnym winylu, zawierać będzie 17 do tej pory nie publikowanych utworów, m.in. koncert z trasy 'Ace Up Your Sleeve' (który znajdzie się na box secie, w wersji rozszerzonej) oraz dłuższa okładka z historią powstawania płyty i niepublikowanymi do tej pory zdjęciami.

W załączniku zdjęcia, okładka oraz pełna wersja informacji prasowej.
 

Zawartość box setu “Ace Of Spades”:
·       Album Ace Of Spades, ze specjalnym masteringiem wykonanym z oryginalnych nagrań.
·       Dwa podwójne albumy koncertowe z trasy Ace Up Your Sleeve.
·       'A Fistful Of Instrumentals'. 10 calowy winyl, EPka zawierająca niepublikowane do tej pory wersje instrumentalne utworów z 1980 roku.
·       'The Good, The Broke & The Ugly'. Podwójny album zawierający utwory ze stron B, alternatywne i rzadkie wersje utworów.
·       'Ace On Your Screens: A DVD'. Kompilacja rzadkich występów w TV z lat 1980-81, koncert z 1981 oraz audio mix w wersji 5.1 oryginalnego albumu
·       Historia Ace Of Spades. 40 stronicowa książeczka z historią albumu opowiedzianą przez ich twórców – zawiera niepublikowane wywiady, zdjęcia i inne pamiątki.
·       Program trasy Ace Up Your Sleeve.
·       Komiks 'The Motörhead Rock Commando'.
·       5 kości do pokera, którymi można grać na gry planszowej umieszczonej w box secie.  
·       Twarda okładka – stylizowana na pudełko dynamitu w klasycznym stylu Dzikiego Zachodu.
·       Limitowany 7 calowy krążek singla ‘Ace Of Spades’ - reprodukcja holenderskiej wersji, zawierający niewydaną wersję instrumentalną na stronie B (dostępne do wyczerpania nakładu - ilość limitowana!)

 

MORTAL SLAUGHTER- Lepers LP Coming Soon

Myślę ,że ta wiadomość ucieszy wszystkich maniaków staro szkolnego DEATH METAL !!!!!!!!!!!

Szykuje się vinylowa reedycja MORTAL SLAUGHTER- Lepers w tym 100 sztuk Die Hard z metalowym pinem , tkaną naszywką , oraz alternatywną okładką znaną z wydania CD

 

BRUTAL ASSAULT #25 Sierpień 10-14, 2021| Twierdza Josefov 5 dni – 5 scen – 150 zespołów – projekcja horrorów – wystawy

Zapewne wielu z Was zadawało sobie pytanie o skład kolejnej,przełożonej na 2021 edycji Brutal Assault. z wielką przyjemnością możemy Was zatem poinformować,że znakomita większość kapel, które miały się pojawić w 2020 (tj. 90%) potwierdziło swoje uczestnictwo w przyszłorocznej edycji. Nie bądźcie rozczarowani,jeśli nie możecie na dzień dzisiejszy znaleźć swoich ulubionych kapel w aktualnej rozpisce, bo ustalanie składu nadal jest dogrywane i z pewnością pojawi sięjeszcze więcejzespołów.

Pragniemy was również poinformować, że w związku z faktem, że przyszłoroczna edycja będzie 25 rocznicą Brutal Assault  została wydłuzona   do pięciu dni. Dlatego oczekujcie szeregu kolejnych, znakomitych kapel, które dołączą do składu w 2021. Będziemy sukcesywnie informować Was o kolejnych uczestnikach w nadchodzących tygodniach i jesteśmy przekonani, że będzie to naprawdę świetna edycja.

 

 

 

 

MYSTIC FESTIWAL 2021

 

SCHISMATIC NEWS

 

HOLY DEATH- THE KNIGHT ,DEATH AND THE DEVIL 2CD Coming Soon 2021 Old Temple

 

HOLY DEATH- ''EVIL?" LP COMING SOON Fallen Temple

 

BETRAYER CALAMITY TSHIRT ULTRA RARE

 

MERCILESS DEATH - Eternal Condemnation Tshirt

 

OLDSCHOOL METAL MANIAC # XIX ENG COMING SOON 2020

 

baa222