METAL MIND PRODUCTIONS NEWS

KAT - legenda polskiej sceny muzycznej powraca! Po latach oczekiwań fanów - ponownie w sprzedaży najbardziej klasyczne płyty polskiej muzyki metalowej!


W czerwcu tego roku ukazała się pierwsza część reedycji: "Metal and Hell", "38 Minutes of Life", "Oddech wymarłych światów" oraz "Mind Cannibals A.D.2016" (ze zmienionymi partami gitary i basu). Druga część wznowień płyt z dyskografii Kata swoją premierę ma właśnie dzisiaj i są to takie pozycje jak: "Bastard", "Ballady", "...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach", "Szydercze zwierciadło" oraz "Mind Cannibals".

Dźwięk na wszystkich wznowieniach został zremasterowany, a dodatkową gratką jest fakt, iż reedycje zgodnie z oczekiwaniami fanów zostały wydane w tradycyjnych - plastikowych pudełkach - tzw. jewel case - z czarnym "trayem". (Wyjątek stanowią płyty "Mind Cannibals A.D.2016" oraz "Mind Cannibals", które zostały wydane w opakowaniu typu "digipack").
Wszystkie te wydawnictwa od dziś (poza "Mind Cannibals") dostępne są na czarnych winylowych płytach!
Płyty zakupić można w każdym dobrym sklepie muzycznym oraz na shop.metalmind.com.pl!

Polecamy!


Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl
www.facebook.com/metalmindproductions

Poprawiony (sobota, 24 września 2016 12:12)

 

PLANET HELL PRE ORDER 10.09.2016

 

Od 10 września rusza  pre orderowa sprzedaż debiut albumu PLANET HELL –''Mission One'' który będzie dostępny w specjalnej limitowanej digibookowej formie premiera tego dzieła planowana jest na 10 listopada 2016.  Ci którzy nabędą ten album drogą pre order otrzymają płytę miesiąc przed premierą w atrakcyjniejszej promocyjnej cenie z bonusową naszywką. Obok sprzedaży samego CD będzie można nabyć drogą pre order zestawy z koszulką . wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Poprawiony (sobota, 03 września 2016 11:14)

 

OLDSCHOOL METAL MANIAC NEWS


Dostaliśmy potwierdzenie co do pierwszej kasety demo która będzie dodana do limitowanej edycji # XI OLDSCHOOL METAL MANIAC sprzedawanej wyłącznie jako pre order będzie to debiutanckie demo Black Speed Metalowej hordy z USA ATTOMIC SIN

Poprawiony (wtorek, 06 września 2016 14:53)

 

NEWS TURBO [Back To The Past Tour] 2016

 

 

CENTURY MEDIA NEWS

 

Co powiecie na powrót prawdziwego kultu? Pionierzy szwajcarskiego metalu, zespół CORONER (w składzie Tommy Vetterli (git), Diego Rapacchietti (bębny) i Ron Broder (bas/wokale) znajduje się nigdzie indziej jak właśnie w studio nagraniowym! Wszyscy dobrze pamiętamy, kiedy to właśnie CORONER,w roku 1990,spowodował prawdziwe poruszenie w środowisku muzycznym swoim progresywnym i wysublimowanym technicznie thrashem. CORONER uważany był za jeden z najbardziej awangardowych i niekonwencjonalnych zespołów i w rezultacie przyciągnął zainteresowanie takich światowych tuzów jak na przykład METALLICA. CORONER to zaprawdę potężny zespół, który zdobył sobie uznanie nie tylko takich muzyków jak Max Cavalera (SEPULTURA), Franz Treichler (THE YOUNG GODS) czy Mille Petrozza (KREATOR), ale też fanów z dosłownie całego świata. Zanim w roku 2017wydany zostanie następca albumu Grin (pierwotnie wydanego w 1993), 23 września dostępny będzie album Autopsy w formie 3 płyt Blu-ray i LP/3 dvd oraz cd. Materiały zawarte na tym wydawnictwie to film opisujący historie zespołu, nagrania live, niepublikowane wywiady oraz kompilacja najlepszych utworów z kariery zespołu. Wersja Blu-ray/LP to prawdziwy kolekcjonerski rarytas, limitowany do 3000 kopii i podpisany osobiście przez członków zespołu.

 

ABSU po raz pierwszy w Polsce!

Z niezdrową radością informujemy, że skład drugiej edycji Into the Abyss Fest uzupełnia otoczony autentycznym kultem i nigdy nie widziany na polskiej ziemi ABSU! Oprócz amerykańskich okultystów na deskach wrocławskich klubów zobaczycie jeszcze black metalowców z KRINGA, a sam festiwal rozrasta się do dwóch dni i odbędzie się 9 i 10 grudnia na deskach trzech wrocławskich klubów. I to jeszcze nie koniec bardzo dobrych informacji. Pełny skład oraz ceny biletów ogłosimy we wrześniu.


 

Heart Of Rock Agency NEWS

- VENOM INC., VITAL REMAINS, MORTUARY DRAPE, NERVOCHAOS, DESECRATOR + TRIAGONAL, „Łódzki Dom Kultury”, sobota, 15.10.2016, bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (przed koncertem).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  VENOM INC., VITAL REMAINS, MORTUARY DRAPE, NERVOCHAOS, DESECRATOR, Centrum Kultury „Rotunda” w Krakowie, poniedziałek, 17.10.2016, bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (przed koncertem).

Poprawiony (wtorek, 16 sierpnia 2016 19:14)

 

Black Silesia Productions News

Archgoat Official nowym headlinerem Black Silesia Festival.
Stawka imprezy zostaje podniesiona - legenda rytualnego black metalu założona w 1989 roku przez braci Lord Angelslayera i Ritual Butcherera, przyleci na ten jeden koncert na zaproszenie Black Silesia Productions. Dodatkowo, pomimo odwołania ich trasy, Black Silesia Productions zdecydowało się ściągnąć Demonomancy do Polski, aby zachować prawie niezmieniony lineup festiwalu.

Skład uzupełnia polski Necrosadist. Black Silesia Festival. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków. Bilety: http://blacksilesia.8merch.com/bilet_black_silesia_festival…

 

Poprawiony (niedziela, 14 sierpnia 2016 17:14)

 

KNOCK OUT PROD NEWS

 

ANGELCORPSE W POLSCE

 

baa222