Rust supportem Blues Pills we Wrocławiu i w Katowicach

 

Kiedy: 23 sierpnia (wtorek) 2016
Gdzie: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions oraz Core-Poration

Kiedy: 24 sierpnia (środa) 2016
Gdzie: Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

 

 

JEDYNY KONCERT W POLSCE SAXON 21.11.16 - Warszawa, Progresja The Battering Ram World Tour SAXON + special guests; LAST IN LINE GIRLSCHOOL

 

Legenda NWOBHM powraca do Polski! Ta kultowa formacja, która już od 40 lat obecna jest na muzycznej scenie, wystąpi w Polsce 21 listopada w warszawskiej Progresji w ramach trasy The Battering Ram World Tour, a towarzyszyć jej będą dwie znakomite grupy, Last In Line i Girlschool. Zapraszamy!

21.11.16 - Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów:
125 PLN - w przedsprzedaży
145 PLN - w dniu koncertu
Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl
https://www.facebook.com/metalmindproductions

 

 

 

Poprawiony (środa, 06 lipca 2016 07:44)

 

PLANET HELL NEWS

W pierwszych dniach września ruszamy z Pre orderową sprzedażą limitowanego Digibooku CD PLANET HELL- ‘’Mission One’’ Ci którzy zdecydują się na zakup owej płyty jako pre order otrzymają ją miesiąc przed premierą w promocyjnej cenie + kilka dodatków typu naszywka, bage, w planach jest również wydanie Die Hard z koszulką . Śledźcie Newsy na naszych tronach : http://planethell.net/pl/ iwww.oldschool-metal-maniac.com będziemy Was informować na bieżąco co do nadchodzących planów związanych z PLANET HELL

 

Poprawiony (poniedziałek, 27 czerwca 2016 07:03)

 

EXORCIST -Voices From The Graves/After The North Winds CD/DVD Coming Soon 2016

Poprawiony (czwartek, 02 czerwca 2016 20:34)

 

BRUTAL ASSAULT 2016 NEWS


Jakiś czas temu do składu tego rocznego festiwalu BRUTAL ASSAULT doszła kolejna legendarna thrash metalowa załoga z Germanii HOLY MOSES :)

Oj BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!!!!!!!!!!!!

 

THRASHING MADNESS NEWS

Kilka  ostatnich miesięcy   2016  zapowiadają  się pod względem wydawniczym  niezwykle interesująco  ,jako pierwsze wydawnictwo objawi się długo oczekiwany CD EXORCIST-Voices From The Graves/After The North Winds następnie premierowy album HELLIAS- “Eight Cardinal Sins” i w listopadzie szykuje się premierowy album PLANET HELL- ‘’Mission One’’           TAK ŻE BĄDŹCIE CZUJNI !!!!!!!!!!!!

Poprawiony (czwartek, 23 czerwca 2016 07:26)

 

Nowy teledysk od ROADHOG

Jest już dostępny w sieci nowy video clip zespołu ROADHOG - Dead of the Night NIE PRZEGAPCIE TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!

Poprawiony (środa, 15 czerwca 2016 07:39)

 

BLACK SABBATH - THE END TOUR 2016

Poprawiony (wtorek, 03 listopada 2015 13:38)

 

OLDSCHOOL METAL MANIAC NEWS

Ci którzy jeszcze nie zamówili nr IX Oldschool Metal Maniac informuję ,że pozostało nam jeszcze kilka limitowanych wydań z nową epką ROADHOG radził bym się pośpieszyć bo jest tego już naprawdę niewiele

 

NOWY ALBUM SODOM- DECISION DAY COMING SOON 2016

Tom Angelripper z dumą i ekscytacją zapowiada wydanie nowego albumu SODOM - Decision Day na dzień 26 sierpnia 2016. Wraz ze swoimi dwoma towarzyszami broni: Bernemann`em i perkusistą Markusem “Makka” Freiwald`em, Tom spędził 4 miesiące w studio nagraniowym pracując nad nowym materiałem. Wynikiem sesji jest ostry jak brzytwa thrash metalowy album traktujący o D-Day, to jest dniu, w którym w lipcu 1944 wojska alianckie wylądowały w Normandii w celu wyzwolenia kontynentu europejskiego spod jarzma hitlerowskich Niemiec. Takie utwory jak ´Belligerence`, ´Decision Day` czy ´Strange Lost World` po raz kolejny pokazują frontmana SODOM, jako bacznego obserwatora współczesnych wydarzeń międzynarodowych. Album wyprodukowany został przez Corneliusa ´Corny` Rambadt`a, inżyniera dźwięku oraz perkusistę związanego z projektem muzycznym Angelrippera, czyli zespołem ONKEL TOM.

Nowe wydawnictwo SODOM z pewnością spowoduje poruszenie w środowisku muzycznym, i to nie tylko za sprawą robiącej wrażenie oprawy graficznej autorstwa nikogo innego, jak samego Joe Petagno. Poza współpracą z PINK FLOYD czy LED ZEPPELIN, Joe pozostaje też ulubionym autorem okładek MOTÖRHEAD i jest odpowiedzialny jest za takie legendarne okładki jak Overkill, Orgasmatron czy Another Perfect Day. Angelripper: "zdziwiło mnie jak dużo Joe wie o SODOM i jak szybko poruszył temat skojarzeń związanych z Knarrenheinz, kiedy zaczęliśmy rozmawiać o oprawie graficznej. Dla fana MOTÖRHEAD takiego jak ja, okładka płyty jest absolutnie genialna".


Joe Petagno zaznacza, że "po rozmowie z Tomem na tematy obecnej sytuacji międzynarodowej i wysłuchaniu paru utworów z płyty, chciałem wyobrazić sobie historię cywilizacji od momentu powstania aż do obecnego nam chaosu. Oczywistym jest, że mamy do czynienia z trzecią wojną światową. Musimy jednak być świadomi, że na poziomie symbolicznym i psychologicznym dzieje się o wiele więcej. Użyłem Knarrenheinz, jako symbolu niezliczonych żołnierzy, którzy walcząc po tej, czy innej stronie doszli do czasów nam współczesnych - to jest do roku 2016, w którym zanosi się na to, że stanc będziemy musieli przed kolejnym konfliktem, których tylko czeka na swój wybuch".

Poprawiony (niedziela, 12 czerwca 2016 09:16)

 

baa222