BRUTAL ASSAULT 2017

Na tego rocznej edycji Brutal Assault będzie można zobaczyć dwa wielkie powroty zza grobu- fani Master's Hammer i Demolition Hammer mogą być wniebowzięci! Możecie być pewni, że oba "młoty" będą w doskonałej formie
 

BRUTAL ASSAULT 2017

 

GREYHAZE RECORDS NEWS

 

BRUTAL ASSAULT 2017

Tegoroczny  Brutal Assault będzie obfitować w specjalne koncerty! Incantation zagra specjalny, oldschoolowy set, Emperor całe "Anthems", Mayhem całe "De Mysteriis., a Tiamat "Wildhoney" od początku do końca. Specjalny, niespodziankowy set planuje też Samael. Warto też wspomnieć, że Swans zagrają najdłuższy koncert w dotychczasowej historii festiwalu!

 

BRUTAL ASSAULT 2017

Kolejna odsłona Brutal Assault Zapowiada się coraz ciekawiej PROTECTOR,METAL CHIRCH, POSSESSED,MORBID ANGEL,MAYHEM ,INCANTATION ,BATUSHKA, ROTTING CHRIST a to zaledwie część zespołów które będzie można zobaczyć 22giej edycji BRUTAL ASSAULT FEST 2017.

 

BRUTAL ASSAULT 2017

Przed koncertem na Brutal Assault magazyn "Spark" opublikował obszerny wywiad z Master's Hammer! Dzięki temu można się dowiedzieć, co się działo w zespole przez 25 lat nieobecności i czego można się spodziewać w najbliższych miesiącach

 

NEWS METALMANIA 2018

Metal Mind Productions informuje, że headlinerem XXIV edycji Metalmanii będzie Emperor! Bilety do regularnej sprzedaży trafią 9 sierpnia, natomiast w dniach 25 lipca - 8 sierpnia na stronie shop.metalmind.com.pl dostępna będzie limitowana ilość biletów kolekcjonerskich na płytę w promocyjnej cenie 150 zł! Zapraszamy!

 

 

ARAGON -Thorn by the Devil CD 2013 Putrid Cult Productions

Po rozpadzie DEADLY FROST powstały dwie grupy: NECROMANTICAL SCREAMS oraz wspomniany wyżej, nieco bardziej aktywnie działający, ARAGON. Wspomniany powyżej ARAGON  doczekał się w końcu swojego upragnionego debiutu CD. Sama muzyka to obskurny opętańczy Black Metal, nawiązujący do odległych czasów świetności BEHERIT czy BLASPHEMY. Ci, którzy liczyli na wolne melodyjne utwory, srogo się zawiodą, bo „Torn by the Devil” to bardzo intensywne, pozbawione subtelności granie, wściekłość i furia potęgowana szaleństwem Darena, który obok bezlitosnego napierdalania na bębnach wydziera się niczym opętany. Jedno jest pewne, tę muzykę można lubić albo nienawidzić. Całość materiału dzieli się na dwie części. Pierwsza to siedem studyjnych numerów i do tych nie mam najmniejszych zastrzeżeń, tym bardziej że konwencja przypadła mi do gustu, śmierdzi to i cuchnie Piekielną kloaką, że hej! 666!!! Doskonałym tego przykładem jest „Legion of Satan” czy „Goat Noulee Pilua”. Natomiast druga część płyty, w postaci zapisu koncertu, jest porażką . Myślę, że i tak nie popsuje to pierwszego wrażenia, bo numery studyjne naprawdę są dobre, ale myślę, że umieszczanie tego live było zbytecznym zabiegiem, tym bardziej że koncert jest w mega podłej jakości, a wykonanie żenujące .

 

 

NEWS METALMANIA 2018

Metal Mind Productions z radością informuje, że 7 kwietnia 2018 roku w katowickim Spodku odbędzie się kolejna, XXIV edycja Metalmanii! A już w środę, 19 lipca ogłoszony zostanie headliner Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów.

Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

 

KNOCK OUT NEWS

 

baa222