Wernisaż Christophe Szpajdla Kraków 08.04.2018

 

Black Silesia Productions News

 

New album INFECTED MIND- Far from reality Coming Soon 2018

 

Oto po wielu latach niebytu powraca legenda polskiej sceny thrash/death INFECTED MIND ofiarowując nam 10 niszczących kompozycji utrzymanych w klasycznym oldschoolowym klimacie Goraco Polecam ten materiał wyznawcą oldschool thrash/death.

 

METALMANIA 2018 NEWS

 

SAXON NEWS

 

Ten NEWS na pewno ucieszy wszystkich maniaków Heavy Metalu , oto już niebawem ukażą się na winylach reedycje trzech pierwszych albumów legendy NWOBHM SAXON ,obok winyli płyty będą dostępne również wersji CD każde z tych wydań będzie posiadał 24 stronnicowy booklet ponadto sporo bonusowych utworów demo oraz nagrania Live dla BBC oraz zapis koncertu na Festiwalu Monster of Rock 1980

Trailer zapowiadający reedycje https://youtu.be/8OjG_bqIiZU

 

 

FOAD FEST III NEWS

 

Black Silesia Productions News

 

KNOCK OUT PRODUCTIONS NEWS

 

CRYSTAL VIPER gwiazdą Helicon Metal Festival

Zapraszamy na pierwszą edycję Helicon Metal Festival, która odbędzie się 7 września w warszawskim klubie VooDoo. Impreza promuje polską scenę heavymetalową, która w naszym kraju nie ma łatwego życia. Gwiazdą tegorocznej edycji jest najlepszy polski towar eksportowy w tym gatunku, czyli formacja Crystal Viper, która regularnie pojawia się na najważniejszych europejskich festiwalach, zaś w Polsce grywa rzadko.

 

Zespół, na czele którego stoi wokalistka Marta Gabriel, istnieje od 15 lat i ma na koncie sześć studyjnych albumów, z których ostatni, zatytułowany „Queen of the Witches”, ukazał się na początku 2017 roku nakładem renomowanej wytwórni AFM Records.

Oprócz Crystal Viper na scenie pojawią się m.in. Divine Weep, Axe Crazy i dwaj inni przedstawiciele młodego pokolenia polskiego heavy metalu, którzy będą ogłaszani sukcesywnie.

Data: 7 września 2018

Miejsce: Warszawa, VooDoo Club, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł w dniu koncertu

UWAGA! 100 pierwszych osób, które kupią bilety w przedsprzedaży, dostaną na wejściu płytę CD ze Skol Records za darmo (m.in. płyty JAG PANZER i SACRED STEEL). Będą to pełne albumy, zafoliowane, w plastikowych pudełkach.

Więcej informacji o samym koncercie oraz biletach na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/161262037842087/

Organizator zapewnia, że Helicon Metal Festival będzie wydarzeniem cyklicznym.

 

REEDYCJA CZTERECH KLASYCZNYCH ALBUMÓW Z ERY LAT DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH DATA WYDANIA:23 LUTEGO 2018 R.

 

baa222