News Fallen Temple

 

MORTAL SLAUGHTER- Lepers LP Coming Soon 2021

 

Ultimate Death Metal Patology

 
Po niecałych 7 latach od założenia kapeli, nadchodzimy z naszym pierwszym albumem o nazwie "Skulls Beneath the Cross". Proces tworzenia tego albumu trwał prawie dwa lata w zatęchłej piwnicy na Przeróbce w Gdańsku. Cały ten czas obfitował w imprezy, koncerty promujące nasze poprzednie wydawnictwo "Collecting the Trophies" oraz tworzenie nowego materiału. Podczas naszych podróży poznaliśmy wiele fantastycznych osób i nawiązaliśmy wiele zajebistych znajomości. Chcemy ten album dedykować tym wszystkim osobom, które spotkaliśmy na swojej drodze. Miejmy nadzieję, że po pandemii znowu wyruszymy w trasę, gdzie będziemy grać dla totalnych maniaków, pić tani alkohol i poszerzać nasze patologiczne wybryki. Ten album również jest hołdem dla metalu lat 90 pochodzącego z Florydy oraz naszej lokalnej sceny, która była ogromną inspiracją.
 
 
 

MOTORHEAD 'No Sleep 'Till Hammersmith'

'No Sleep 'Till Hammersmith' to album kultowy nie tylko dla fanów Motörhead, ale jest to płyta uważana powszechnie za jedną z najlepszych pośród nagrań koncertowych w historii. W tamtym czasie zespół był na fali wznoszącej swojej popularności i trasa po UK z 1981 roku, w trakcie której zarejestrowano utwory na ten album, to szalone 32 koncerty zagrane z zaledwie dwoma dniami przerwy.

Był to pierwszy album zespołu, który dotarł na sam szczyt list brytyjskich. Przebił tym samym poprzednie 'Ace of Spades', 'Bomber' i 'Overkill'. Stało się tak dlatego, że Motörhead to przede wszystkim zespół koncertowy.

Lemmy (wypowiedź z dnia wydania, 27.06.1981r):
“Wiedziałem że to właśnie koncertowa płyta będzie tą najlepszą, bo my jesteśmy koncertowym zespołem. Nie da się po wysłuchaniu naszych płyt zorientować się jacy jesteśmy naprawdę. Musisz nas zobaczyć na żywo.”

 

40. Rocznica koncertowego albumu MOTORHEAD ‘NO SLEEP ‘TIL HAMMERSMITH’ Data Premiery 25.06.2021

Kolejna wiadomość od BMG tym razem dotyczy Motörhead. W zeszłym roku minęło 40 lat od kultowego Ace Of Spades, w 2019 r. świętowaliśmy rocznicę Overkill i Bomber i z tej okazji ukazały się reedycje tych albumów w postaci bogatych box setów. W tym roku przypada 40. lecie albumu, który stał się prawdziwym numerem jeden Motörhead i pokazał czym ten zespół naprawdę jest . 
 
WYDANIA 2CD I 3LP
ZAWIERAJĄCE NIGDY NIEPUBLIKOWANE NAGRANIA ORAZ JEDEN PEŁEN KONCERT Z 1981 

DELUXE 4CD BOX SET
ZAWIERAJĄCY NIGDY NIEPUBLIKOWANE NAGRANIA ORAZ PO RAZ PIERWSZY 3 PEŁNE KONCERTY Z 1981r
Nigdy niepublikowane nagranie 'The Hammer' wraz z wideo:
https://motorhead.lnk.to/nosleep40PR   
 

HellAvenger

 

NEWS Mystic Festival przeniesiony na rok 2022

Nowa data festiwalu 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota 2022.

 

    • Judas Priest potwierdzają swój udział w Mystic Festival 2022. Będą jednym z headlinerów i zgodnie z planem zaprezentują swój jubileuszowy show, celebrujący półwiecze Bogów Metalu.
    • Niemal cały program Mystic Festival 2021 zostanie powtórzony w 2022 roku – obecnie dogrywamy szczegóły i niebawem będziemy potwierdzać wszystkie interesujące was nazwy.
   
  
 

DARKNESS SHALL RISE PRODUCTIONS NEWS

 

PROSECTOR CD Coming Soon 2020

 

NEWS Mystic Festival 2021

Do załogi dołączają kolejne kapele :
The HU,
TheTrue Mayhem, Igorrr.Baroness,Kvelertak,,The Stubs, Code Orange,Blindead,Azarath,Alien Weaponry,Gold,The Picturebooks,The Vintage Caravan
Mortiis,
Lindy-Fay Hella
& Dei Farne,The Materia,Dopelord, Okkultokrati,Twin Temple
Raging Speedhorn,
Dead Lord,1914,0BandOfficial,Maggot Heart,Proscription
Hangman's Chair,
Irfan ,
Medico Peste,
Déluge,OvO,Neon Haze (
Octopussy
/
FAVORIT89
/
William Malcolm / Nightrun87
),Tester Gier,Konvent
Dwaal ,Rosk,,
Spaceslug,Major Kong,Fleshworld, Grift ,
,Taraban,Red Scalp. Czerń , Stay Nowhere
 

baa222