EXORCIST -Voices From The Graves/After The North Winds CD Coming Soon 2016

Małymi krokami zbliża się prapremiera legendarnych  materiałów  demo EXORCIST -Voices From The Graves" 1987 oraz After The North Winds z roku 1988 ,obok wyżej wymienionych materiałów znajdzie się na tym  CD kilka unikatowych bonusów w postaci nagrań Live Thrash Camp , ,bogato zdobiony booklet z wywiadem z EXORCIST autorstwa  Wojtka Lisa z całą masa archiwalnych zdjęć + obi

 

METAL MIND PRODUCTIONS NEWS KONCERT SAXON 21/11/2016 WARSZAWA Progresja Music Zone - Fort Wola 22

Saxon (Official), legenda NWOBHM powraca do Polski! Ta kultowa formacja, która już od 40 lat obecna jest na muzycznej scenie, wystąpi w Polsce 21 listopada w warszawskiej Progresji w ramach trasy The Battering Ram World Tour, a towarzyszyć jej będą dwie znakomite grupy, Last In Line i Girlschool. Zapraszamy! 

Saxon na trasie supportować będą dwie znakomite formacje, Last In Line oraz Girlschool. Amerykański Last In Line to grupa w skład której wchodzą m.in. Vinny Appice (Black Sabbath) oraz Vivian Campbell (Def Leppard). Grupa ta powstała w 2012 roku a stworzyli ją muzycy formacji DIO, w tym roku natomiast ukazał się debiutancki krążek kapeli, „Heavy Crown”. Girlschool to czołowy kobiecy przedstawiciel NWOBHM, formacja ta istnieje już od 1978 roku i ma na koncie 13 studyjnych płyt z czego ostatnia, „Guilty as Sin” ukazała się w zeszłym roku.

 

Poprawiony (piątek, 16 września 2016 07:29)

 

BLACK SILESIA FESTIVAL 19.11.2016

 

OVERKILL W POLSCE

 

PLANET HELL PRE ORDER

 

Został uruchomiony  pre order na  promocyjny pakiet  Digibook PLANET HELL wraz koszulką wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

Poprawiony (czwartek, 22 września 2016 12:55)

 

Uwaga !!! Nastąpiły zmainy lokalizacji poniedziałkowego koncertu VENOM INC. Krakowski koncert, ze względu na zamknięcie klubu "Rotunda" przeniesiony został do Bielska Białej i odbedzie się w "RUDEBOY Club".

Przypominamy, że bo obok VENOM INC wystąpi VITAL REMAINS, MORTUARY DRAPE, NERVOCHAOS, DESECRATOR oraz TRIAGONAL ( w Łodzi ), Koncerty odbędą się w :
„Łódzki Dom Kultury”, sobota, 15.10.2016,

"RUDEBOY Club" Bielsko Biała , poniedziałek, 17.10.2016
Godziny koncertów, oraz ceny biletów nie uległy zmianie

 

Na jedynym koncercie w Polsce Phil Campbell’s All Starr Band

Phil Campbell, gitarzysta Motörhead wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Wraz z Phil Campbell’s All Starr Band zagra w warszawskiej Progresji 24 października, bilety dostępne będą od środy, 11 maja!

19:00 – drzwi
20:00 – Phil Campbell’s All Starr Band

 

 

Phil Campbell's All Starr Band 24.10.16 - Warszawa, Proxima

Koncert gitarzysty Motörhead, Phila Campbella, który pierwotnie odbyć miał się w warszawskiej Progresji, przeniesiony zostaje do klubu Proxima. Bilety zakupione do Progresji zachowują swoją ważność. Artysta wystąpi w Polsce na jedynym koncercie wraz z swoim zespołem Phil Campbell's All Starr Band, który niedawno przemianowany został na Phil Campbell And The Bastard Sons i oprócz samego Campbella grupę tworzą jego trzej synowie, Todd, Dane i Tyla oraz wokalista Neil Starr. Zapraszamy!

Phil Campbell's All Starr Band 24.10.16 - Warszawa, Proxima Otwarcie bramek: 19:00Start: 20:00

Ceny biletów:120 PLN - w przedsprzedaży 140 PLN - w dniu koncertu

Bilety jeszcze do nabycia na stronach: www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl,

 

KNOCK OUT PROD NEWS

Poprawiony (środa, 26 października 2016 10:10)

 

PLANET HELL –''Mission One'' NEWS

PLANET HELL NEWS Od 10 września rusza pre orderowa sprzedaż debiut albumu PLANET HELL –''Mission One'' który będzie dostępny w specjalnej limitowanej digibookowej formie premiera tego dzieła planowana jest na 10 listopada 2016. Ci którzy nabędą ten album drogą pre order otrzymają płytę miesiąc przed premierą w atrakcyjniejszej promocyjnej cenie z bonusową naszywką. Obok sprzedaży samego CD 17go września ruszamy ze sprzedażą pre order pakietu Cd z koszulką cenę tego pakietu podamy w dniu rozpoczęcia sprzedaży . Informujemy ,że pakiet płyty z koszulką będzie rozsyłane w dniu premiery 10go listopada .Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=uBBy89bGZ9E&feature=youtu.be

 

Poprawiony (piątek, 09 września 2016 16:33)

 

baa222